Електромережі не замінять тепломережі

У Києві не дуже й переймаються проблемою теплозабезпечення Жовтих Вод. «Нехай навіть замерзне місто, ніхто вам газу просто так не дасть», – відповіли у високих кабінетах міському голові, який три дні перебував у столиці з метою і надією отримати таки ліміт на газ. У підсумку вдалося домовитися про те, що тільки після перерахування 5,2 млн.грн. (із банківським підтвердженням), а також гарантійних зобов’язань щодо сплати 6,5 млн.грн., що залишаються у сумі боргу, та поточних платежів за спожите тепло ліміт на газ Жовтим Водам буде надано.

Василь Голуб на міській оперативній нараді 19 листопада зазначив, що депутати міської ради зробили усе можливе – ще раз переглянули бюджет на двох пленарних засіданнях і винайшли 2,7 млн.грн., які разом із 2,5 млн.грн. ТОВ «Простор-С» підуть на сплату різниці у тарифах. Далі – справа за громадою міста: підприємствам й організаціям треба перераховувати кошти за спожите тепло своєчасно і бажано наперед. У виконкомі відкрито цільовий рахунок, на який можна вносити благодійні кошти для перерахування за газ. Громадянам – сплачувати поточні платежі та обов’язково погашати борги, у кого вони є. Інакше місто дійсно замерзне.
Холодно й зараз. Люди обігріваються, хто як може, але переважно все ж таки за допомогою електроприладів. У зв’язку з цим отримали іншу проблему, про яку попереджали, – відключення електроенергії (головним чином у нових районах). Мережі перевантажуються, обладнання «горить». Враховуючи таку ситуацію, «Жовтоводські розподільчі електромережі» узгодили з міською владою графік відключення споживачів міста у випадку підвищення навантажень вище допустимих.

“Жовтоводські вісті”
Фото Андрей Симаков

/2007/11/23/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B6%D1%96-%D0%BD%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%8C-%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
До Дня Студента присвячується
Следующая запись
Просит сердце света и тепла…
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *