До Дня Студента присвячується

Із Денисом КИСЕЛЬОВИМ наші читачі вже зустрічалися на сторінках «Жовтоводських вістей». Цей юнак відомий своїм небайдужим ставленням до проблем молоді, не так давно очолював студентську раду інституту підприємництва «Стратегія», де він навчається на факультеті економіки, є директором і редактором газети «Студенческая правда», яку, власне, разом із однодумцями створив в інституті чотири року тому. Напередодні Дня студента «ЖВ» поцікавились у Дениса, як сьогодні проходить його студентське життя.

— Я вже на п’ятому курсі, але, як і багато моїх друзів, поєдную навчання з роботою – працюю на Фабриці штучного хутра, вчуся за індивідуальним графіком. Наш інститут дає можливість випробувати свої сили на виробництві без відриву від навчання.
— Денис, ти є директором студентської газети. Як часто вона виходить, і про що ви пишете?
— В ідеалі газета має виходити практично щомісяця, але в нас виходить десь шість номерів протягом навчального року, намагаємось видавати газету до усіх цікавих свят і подій. Нині ми готуємо випуск до Дня студента. Як завжди, перша сторінка буде присвячена головній події, інститутським новинам, у газеті мова йтиме про те, що хвилює сьогодні студентів, про те, що газеті виповнилось чотири роки, про те, що ми відкрили власний сайт, і будь-хто може зайти на нього і прочитати наші матеріали. Будуть фото із нещодавно проведеного Хеллоуіна. Не забуваємо про рубрику «ЖЗЛ» («Жизнь замечательных людей» – від ред.), в якій ми розповідаємо про наших викладачів.
Загалом, збираємось ми двічі на тиждень, вирішуємо, про що будемо писати.
Дівчата, яких у нас більшість, люблять писати про стосунки, я пишу на різні теми. Приміром, нещодавно була моя стаття «Не делайте поспешных выводов», в якій я розмірковував про те, що поспішні висновки часто призводять до непоправних наслідків. З’явилась ідея написати серію статей на тему: «Якщо…, то…». Приміром, «Якщо світить сонце, то…; Якщо нема чого поїсти, то…» і т.д. Виходить досить цікаво.
— Нині багато говориться про дозвілля молоді, яке, на думку більшості її представників у Жовтих Водах не дуже добре організоване. Що ти можеш сказати з цього приводу?
— Можу сказати, що молодим потрібно місце, де вони могли б проводити свій вільний час змістовно і цікаво – послухати музику, подивитись концерт, якусь виставку, або просто посидіти зі своєю дівчиною у приємній атмосфері. Щоб це було по кишені. Знаєте, не кожен із молодих піде у «Радугу», де проводять дозвілля переважно дорослі люди, і ти зі своїм кухлем пива почуваєшся поряд із ними не дуже затишно. У «Дискавері» гарна дискотека, потанцювати можна досхочу, а от, щоб поспілкуватися, доводиться виходити на двір, адже музика там грає дуже голосно.
Як варіант такого підходящого приміщення для спілкування молоді я бачу бар «Старе місто». Кажу це не заради реклами, просто мрію перетворити його на арт-клуб. Із керівництвом цього закладу у нас є взаєморозуміння. Там могли б виступати наші рок-групи, приміром, які в місті є і грають досить цікаву музику тощо. Є пропозиції щодо виступів від груп із Кривого Рогу, Вільногірська. Зал підходить і для концертних програм, і для дискотеки. У нас уже пройшли в цьому барі два заходи, останній – на Хеллоуін. Зал був заповнений вщент, усім дуже сподобалось. Цікаво, що на нашому вечорі були не тільки молоді, а й люди дещо старші.
У Жовтих Водах вистачає молоді – це ж не лише студентство, робітнича молодь має ті ж самі потреби. Тож, я хочу, щоб молодим було куди піти, і цим питанням, звичайно, треба займатись.
— Щодо веселого студентського життя, яке у сучасної молоді закінчується, напевно, трохи раніше, ніж у батьків, наприклад, адже багато хто починає працювати ще під час навчання?
— У мого батька безтурботне студентське життя закінчилося після третього курсу, коли народився я. Тож у нас в цьому багато спільного.
На мою думку, справжнє студентське життя – це коли ти далеко від дому, мешкаєш у гуртожитку. В Жовтих Водах життя вирує переважно в іногородніх студентів, які знімають житло, і яких, до речі, досить багато як для нашого невеликого міста – куди не підеш, всюди зустрінеш знайомих по інституту. Добре було б перетворити Жовті Води на студентське містечко. Для цього треба розвивати наш інститут. Ті ж студенти 4-5-х курсів могли б розробити план просування «Стратегії». Хоч уже й зараз перспективу видно – розширюється комп’ютерна база, з’явився другий корпус інституту, готується гуртожиток. Тож, студентське життя вирує.

Розпитувала Наталя СІРА.

/2007/11/20/%D0%B4%D0%BE-%D0%B4%D0%BD%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%87%D1%83%D1%94%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Ющенко не удалось решить вопрос с «Укратомпромом»
Следующая запись
Електромережі не замінять тепломережі
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *