Група NN: від етно-джаз-рока до популярної музики

Група «NN» у 2013 році почне створювати власні композиції. Нещодавно в колективі з’явився вокаліст, тож перед музикантами відкрилися нові можливості: формат складної інтелектуальної музики наближається до сприйняття більшої кількості слухачів. Про досягнення у минулому році та подальші творчі плани ми поспілкувалися із учасниками цього вже досить популярного не тільки у Жовтих Водах гурту перед концертом, що відбувся 11 січня на сцені арт-кафе «Старе місто».

– Це був дуже активний для нас рік, – говорить клавішник Єгор Бурнос. – Ми багато виступали, гастролювали. Побували з концертами у таких містах як Дніпропетровськ, Кіровоград, Смоліно, звичайно ж, Жовті Води. Всюди залишилися задоволеними. Кількість наших прихильників, якщо навіть судити за нашою Інтернет-сторінкою ВКонтакті, щоденно зростає. Ми дійшли до того моменту, коли не ми телефонуємо, а нам телефонують із клубів і запрошують виступити. Тобто якесь ім’я у Дніпропетровській області ми вже собі зробили. Беремо активну участь і у культурному житті Жовтих Вод.

– Нам відомо, що ви щойно приїхали з Дніпропетровська, де мали запис на дніпропетровському телебаченні.

– Так, це був другий наш виступ. Програма має назву «Ранковий коктейль». Ми грали у прямому ефірі. Першого разу нам повірили, що ми граємо хорошу якісну музику, а вдруге, коли нам потрібен був такий відео-запис, нас із радістю прийняли навіть поза графіком.

Група«NN» і справді відома жовтоводцям, адже практично не один масштабний міський музичний захід не відбувався без їхньої участі.

Нещодавно у колективі з’явився вокаліст, котрий до цього виконував переважно поп-музику – Максим Захарченко – він вже відомий у місті в дуеті зі своїм братом Денисом. Брати-близнюки є зірками в ІП Стратегія, де навчаються нині на 4 курсі. Вони брали участь у різноманітних кастингах популярних вокальних шоу. Як шанувальникам популярної музики живеться і грається у серйозному колективі, де надають перевагу джазу, фьюжн, рок-музиці, я запитала у Дениса Захарченка, котрий вже майже рік є ударником «NN».

– У групі ми граємо різну за стилем музику, і це дуже цікаво! Це дозволяє нам зростати як музикантам, розширює наш кругозір, поглиблює знання і розвиває здібності. Мені подобається те, що ми багато виступаємо. Усюди, навіть в інших містах, нас дуже добре зустрічають. Окрім того, у групі класні взаємовідносини. Ми багато чого з братом навчилися у хлопців, – розповів Денис Захарченко.

– Поп-культура не така вже й погана, як комусь може здатися на перший погляд, долучається до розмови гітарист групи Олександр Котков. – Між іншим, у Дениса і Максима теж є, чому повчитися. Вони в наш колектив внесли елемент моди, естетики, краси зовнішньої і виконавчої. Мені, приміром, подобається арт-рок; Єгору – блюз, російський рок; Олександру Кокуценко (бас-гітара) – фанк; Максиму Чорномору (саксофон) – джаз. Денис і Максим Захарченки, прихильники популярної музики, маючи досвід участі у різноманітних вокальних телешоу, додали нашому колективу кілька корисних елементів у плані поведінки на сцені, перед камерами, навіть у стилі одягу. Всі ми різні і всі ми доповнюємо один одного.

– Які плани маєте на 2013 рік?

– Ми зробили висновок, що у нас не вистачає власних композицій, власних пісень, – зауважив Олександр. – Тому плануємо обновити репертуар. Інструментальних композицій у нас вистачає, а от пісня лише одна, її автором є Максим Чорномор. Оскільки у нас з’явився вокаліст, то потрібно напрацьовувати саме такий матеріал.

Наостанок О.Котков побажав усім жовтоводцям слухати якісну музику і подякував прихильникам групи «NN» за те, що підтримують, слухають, приходять на концерти.

Цього дня у «Старому місті» група зіграла матеріал, що напрацювала за останній час. Це були і інструментальні, і вокальні композиції. Абсолютно різні за характером, змістом і стилістикою: від етно-джаз-рока до популярної музики. Втім, нагадаємо, переважну кількість репертуару складає інтелектуальна музика відомого жовтовдського композитора і музиканта Юрія Скрипника.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

/2013/01/24/grupa-nn-vid-etno-dzhaz-roka-do-populyarno%d1%97-muziki/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Встречай День студента в ночном клубе “Discovery”!
Следующая запись
Відкритий чемпіонат міста Жовті Води з плавання
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *