У контейнер «Чистого міста» викинули… диван

Історія взаємин споживачів та комунального підприємства «Чисте місто» досить цікава. Питання, пов’язані з вивезенням сміття, неодноразово опинялися у центрі уваги жовтоводської громадськості та активно обговорювалися. Днями керівництво «ЧМ» закликало городян використовувати контейнери для ТПВ виключно за призначенням. На цьому зосередив увагу Дмитро Ханіс.

Якщо до контейнеру викидають негабаритні відходи, а зверху –
побутове сміття, він швидко переповнюється.

Директор КП «Чисте місто» підкреслив, що контейнери призначені для твердих побутових відходів. До цієї категорії не належить будівельне сміття, стара сантехніка чи меблі. Працівникам підприємства доводиться бачити досить цікаві «екземпляри» відходів. Наприклад, минулого тижня, кільком робітникам «ЧМ» довелося докласти чимало зусиль, щоб витягти з контейнера диван! А біля контейнеру на вулиці Європейській хтось поклав шість великих автомобільних коліс (мабуть, наводив порядок у гаражі). Так вчиняти не можна.

Негабаритні речі, яких вирішили позбавитися господарі, потрібно вивозити на полігон ТПВ. Це можна зробити самотужки або ж звернутися до КП «Чисте місто», яке надасть відповідний транспорт. Звісно, за окрему оплату, бо таку послугу не закладено  тариф. «Негабаритне сміття – це не тверді побутові відходи», – підкреслив Д.Ханіс.

Міський голова Володимир Абрамов зазначив, що внаслідок надання послуг населенню «ЧМ» має збитки. Протягом 9 місяців загальна сума збитків склала близько 100 тисяч гривень.

Але все ж таки підприємству вдається утримувати ситуацію за рахунок надання інших послуг, у тому числі й юридичним особам. Загальний результат за 9 місяців роботи – 18 тисяч гривень прибутку. Тож, міський голова підкреслив, що тариф «ЧМ», встановлений для населення, не забезпечує прибутку. Проте змінюватися він не буде.

ІА «Имеется мнение»

/2017/11/07/u-kontejner-chistogo-mista-vikinuli-divan/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводці зменшили платежі за послуги ЖКГ порівняно з минулим роком
Следующая запись
Коментар міського голови та поліції стосовно вибуху автомобіля
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *