Ілона Лимарева відзвітувала про роботу поліції

Як працювали наші правоохоронці протягом року – 23 грудня на сесії міськради відзвітувала Ілона Лимарева, т.в.о. начальника Жовтоводського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

А теперь ты приходишь и говоришь: мне нужна справедливость. Но ты не просишь с уважением, не предлагаешь дружбу. даже не думаешь обратиться ко мне — госпожа Генерал.

Незважаючи на запрошення міського голови – прослухати звіт про роботу поліції та задати питання керівнику, багато охочих не знайшлося: у залі були присутні тільки депутати та інші посадові особи, які зазвичай відвідують сесії. Пересічні жовтоводці запрошенням мера не скористалися. Чи то роботою поліції задоволені, чи то не вбачають сенсу в тому, щоб щось запитувати у її керівника?

Ілона Лимарева у своїй доповіді навела, зокрема, наступні дані:

«Протягом звітного періоду було зареєстровано 8089 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. До ЄРДР внесено 1300 заяв.

12 грудня на базі Жовтоводського відділення поліції створено Жовтоводський відділ поліції, до якого увійшли П’ятихатське, Софіївське, Верхньодніпровське, Вільногірське, Верхівцевське відділення. Загальна кількість співробітників повинна складати 451 особу, але є некомплект – 127 осіб. У Жовтих Водах повинні працювати 144 особи, але некомплект складає 57 осіб. Це великий пробіл у кадрах.

За звітний період слідчим відділенням Жовтоводського ВП було винесено 98 повідомлень про підозру за 92 кримінальними провадженнями. З них по тяжких злочинах – повідомлення 37 особам. За скоєння тяжких злочинів 8 особам судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Співробітниками Жовтоводського ВП розкрито одне навмисне вбивство, два факти навмисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, 21 крадіжка, у тому числі 8 крадіжок, пов’язаних із проникненням у житло, 7 пограбувань (у тому числі 2 – поєднані з проникненням у житло), 3 розбої. Були задокументовані та направлені до суду злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та розкрито один угон.

Співробітниками Жовтоводського ВП було складено 570 адмінпротоколів. З них за напрямками: зберігання наркотичних засобів – 1, дрібна крадіжка – 20, порушення правил благоустрою міста – 30. Були складені протоколи за хуліганські дії – 8, за розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях – 242, паління в заборонених місцях – 167, за невиконання батьками обов’язків відносно своїх неповнолітніх дітей – 19, за насилля у сім’ї – 44.

На обліку у дільничних інспекторів перебуває 331 особа. У тому числі раніше засуджених – 214; засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі – 62; осіб, які вчинили насильство у сімї – 41; осіб, які перебувають під наглядом – 9. З усіма цими категоріями осіб дільничними проводиться профілактична робота щодо попередження та недопущення скоєння злочинів».

Депутат міськради Сергій Іщенко задав доповідачці декілька запитань на різні теми, які стосуються діяльності поліції. Діалог депутата та т.в.о. начальника поліції був досить цікавим. Ось деякі запитання та відповіді (у скороченому вигляді).

С.Іщенко: «Чи розкритті хоча б якісь факти крадіжок кришок люків та світильників?»

І.Лимарева: «Останнім часом реєстрації крадіжок кришок люків не було».

С.Іщенко: «11 світильників вкрали, це всім відомо».

І.Лимарева: «Якщо Вам щось відомо, приходьте до відділення та ми задокументуємо інформацію».

С.Іщенко: «Спочатку били машини таксі. Потім, побили власника авто і нарешті спалили машину таксисту. Що зроблено поліцією?»

І.Лимарева: «За даними фактами внесені дані в ЄРДР, проводиться досудове розслідування».

С.Іщенко: «Тривають підпали авто (не таксистів). Наприклад, по вул.Будьонного, 36 та інші…»

І.Лимарева: «Не тривають. На даний час підпалів взагалі немає».

С.Іщенко: «Так, знайшли винуватця підпалів?»

І.Лимарева: «Ні. Особу ще не встановлено».

С.Іщенко: «Неодноразово викликав поліцію на полігон ТПВ щодо робіт, які несанкціоновано ведуться. Було побито працівника під час проведення робіт. Я телефонував на «102», направлял відповідне депутатське звернення…»

І.Лимарева: «Ваш працівник звертався до відділу щодо спричинення тілесних ушкоджень? Спричинення тілесних ушкоджень – це приватне обвинувачення. Потрібна заява потерпілої сторонни. По полігону – зверніться письмово – надамо відповідь».

С.Іщенко: «Яка робота ведеться по боротьбі з наркоточками. Зокрема, на території шкіл №8 та №12. Я направляв вам відповідні фото…»

І.Лимарева: «За останній місяць виявлено 8 фактів незаконного обігу наркотичних засобів. 2 людини направлені в місця позбавлення волі. Дії є, заходи проводяться. Якщо до цього за 11 місяців ніхто не притягувався до відповідальності, то за останній місяць – 2 людини».

Задав депутат і запитання щодо побиття двох співробітників поліції, резонансного злочину щодо конфлікту працівника поліції та учасника АТО з нанесенням ножового поранення, а також щодо точки з самогоноваріння по Парковій, 15. Проте чітких та зрозумілих відповідей на ці питання не прозвучало.

Жовтоводці можуть зателефонувати керівнику обласного управління поліції

27 грудня з 15.00 до 16.00 відбудеться пряма телефонна лінія “Поліціяна зв’язку”. На запитання мешканців відповідатиме начальникГоловного управління Ігор ВолодимировичРепешко. Ставити запитання можна за номером (056)756-54-54.

Про це повідомляється на офіційному сайті обласної поліції. З 2016 року ГУНП започаткувало проект “Поліція на зв’язку”. Щовівторка начальник, заступники керівника Головного управління впродовж години відповідають на телефонні запитання мешканців області.

ІА «Имеется мнение»

/2016/12/26/ilona-limareva-vidzvituvala-pro-robotu-polici%d1%97/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Новый директор Водоканала работает над понижением тарифов
Следующая запись
Жовті Води. Рік 2016-й. 100 фото миттєвостей
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *