Ірина Унжакова: виконком перетворився на інструмент для реалізації сумнівних проектів на користь наближених до мера

Скандал у жовтоводському виконкомі набирає обертів. Як вже повідомляли раніше, одразу 3 топ-менеджера залишили свої посади у зв’язку з незгодою з політикою, яку проводить міський голова Володимир Абрамов. Наразі довго назріваючий конфлікт вийшов у публічну площину.

Пропонуємо до вашої уваги офіційну заяву колишньої керуючої справами виконкому м. Жовті Води Ірини Унжакової.

Керуюча справами виконкому м. Жовті Води Ірина Унжакова та секретар міськради Володимир Гончар

Керуюча справами виконкому м. Жовті Води Ірина Унжакова та секретар міськради Володимир Гончар

Менше року тому назад я долучилась до роботи в виконкомі, щоб разом, однією командою працювати на користь нашого міста. Цього від нас чекали мешканці. Коли я приймала рішення прийти у виконком, міський голова Володимир Абрамов запевнив мене в тому, що нова команда отримає абсолютну підтримку реформ у сфері ЖКГ, в електронному врядуванні.

Мене дуже тішило, що до керівництва прийшли працювати молоді люди, з прогресивним мисленням, з принципами і цінностями, з щирим бажанням змінювати наше місто. З нашою командою, за допомогою колег та наших однодумців ми зробили багато. Але чим більш рішучі та радикальні реформи ми намагались провести, тим більшим був тиск на нас. Як приклад – гальмування реформи ЖКГ, різка зміна курсу підтримки ОСББ до пропозицій повернення будинків до ЖЕКів.

У нас не вистачає владних повноважень для протистояння перетворенню органу місцевого самоврядування в інструмент для реалізації сумнівних проектів на користь наближчого оточення міського голови. Наша команда не служитиме прикриттям для оновлення старих та створення нових схем в інтересах окремих бізнесменів.

Крім того, ми усвідомлюємо, що міський голова є особою, яка була обрана більшістю громади, а ми лише найняті на роботу менеджери. Ми не можемо не враховувати думку більшості.  

Не останню роль відіграли особисті якості міського голови.  Замість того, щоб встановити чесні та дружні відносини між колегами, міський голова  культивує   атмосферу доносів, кляуз та нашіптувань. Будь-яка незгода з ним сприймається як зрада. Підлеглі, на його думку, повинні розділяти його погляди – або вони стануть його смертельними ворогами. Тих, хто виходить з-під контролю, чекає покарання.  Якщо працівники успішно виконують завдання, то почасти міський голова приписує собі, якщо ж виявляються промахи – всю відповідальність покладає на підлеглих. Таким чином, міським головою створені психологічно несприятливі та некомфортні умови праці.

Я щиро вдячна нашій команді, всім колегам та однодумцям, які підтримували нас за все те, що ми зробили разом. Я буду рада продовжити роботу по  розвитку нашої  громади в одній команді з цими людьми. 

Ірина Унжакова, екс-керуюча справами виконкому

/2017/03/09/irina-unzhakova-vikonkom-peretvorivsya-na-instrument-dlya-realizaci%d1%97-sumnivnix-proektiv-na-korist-nablizhenix-do-mera/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Из-за ремонта коллектора страдает гаражный массив
Следующая запись
Колишні соратники Володимира Абрамова: міський голова згортає реформи та захищає бізнес-клани, а не народ
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *