Із 1 жовтня 2019 року КП «Чисте місто» збільшує тарифи на послуги

Із 1 жовтня 2019 року КП «Чисте місто» має намір підвищити тариф на зберігання, вивезення та захоронення сміття. Збільшення становитиме 26%. Про це повідомив директор підприємства Дмитро Ханіс.

У розмові з кореспондентом ІА «Имеется мнение» Дмитро Ханіс зазначив, що коригування тарифу пов’язано із подорожчанням його складових, передусім, вартості дизельного палива, рівня мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму (порівняно з минулим роком).

Тож, із 1 жовтня поточного року для багатоквартирних будинків тариф становитиме 15,05 грн на одного мешканця на місяць (було 11,95 грн); для жителів приватного сектора – 20,10 грн на одного мешканця (було 15,90 грн).

За словами директора КП «Чисте місто», тариф на послуги підприємства значно нижчий, порівняно з прилеглими містами; у тарифі для населення та бюджетних організацій рентабельність не закладена. Окрім цього, тарифом не передбачено оплату робіт, які підприємство виконує з вивезення та захоронення сміття та відходів зі стихійних звалищ. Приміром, за останні п’ять днів КП «Чисте місто» вивезено близько 600 куб. м такого сміття (для порівняння, ВЖРЕО вивозить 300-400 куб. м на місяць).

Дмитро Ханіс нагадав, що нарахування за надані послуги здійснюються відповідно до кількості людей, зареєстрованих за конкретною адресою. Але у разі відсутності когось із мешканців (перебування на навчанні, у відпустці тощо) достатньо надати відповідну заяву до підприємства і буде виконано перерахунок. «Відносини і розрахунки зі споживачами повинні бути справедливими», – вважає керівник КП «Чисте місто».

Він повідомив також, що на підприємстві створено базу споживачів, котрі реально проживають у місті. Для цього працівники КП «Чисте місто» опрацювали відповідну картотеку у виконкомі міськради. Дані, занесені до бази, коригуються щотижня. «У нас найбільш достовірні дані стосовно наявних споживачів, – говорить Д.Ханіс. – У разі вирішення якогось проблемного питання ми нікого не «ганяємо» за довідками про склад сім’ї. У нас щодо цього – найсвіжіша інформація. Потрібно тільки надати паспорт або домову книгу».

І щодо новацій, які очікують на жовтоводців. За інформацією Д.Ханіса, управлінням ЖКГ Жовтоводської міської ради розроблено пілотний проект облаштування місць встановлення контейнерів по вул. Заводська. Проектом передбачено, що їх приберуть із проїзної частини, буде утворена площадка із твердим покриттям, для цього приберуть частину бордюру. Таким чином, з’явиться такий собі «п’ятачок» і контейнери не заважатимуть руху транспорту. Після виконання усіх необхідних робіт (фінансування – з місцевого бюджету) цей проект буде застосований і для розміщення контейнерів у старій частині міста. 

І наостанок, КП «Чисте місто» братиме участь у конкурсі з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території міста Жовті Води.

Конкурс проводитиметься згідно з рішенням Жовтоводської міської ради №2945-57/VII від 28 серпня п.р. Щодо доцільності проведення конкурсу – у зазначеному рішенні є посилання на вимоги Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України від 10.12.2008р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами», від 16.11.2011р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

ІА «Имеется мнение»

/2019/09/10/iz-1-zhovtnya-2019-roku-kp-chiste-misto-zbilshuye-tarifi-na-poslugi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В.Абрамов: “Я не читаю, що про мене пишуть в інтернеті”
Следующая запись
КП ВЖРЕО захищає свої права
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *