Як міліція бореться з наркоманією

Питання щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин та розповсюдженням наркоманії у Жовтих Водах неодноразово порушувалося мешканцями міста через засоби масової інформації, також говорилося про дану проблему на щотижневих оперативних нарадах та засіданнях сесій Жовтоводської міської ради у депутатських запитах.

Про роботу, яка проводиться співробітниками міліції у даному напрямку, розповіла інспектор по роботі з населенням і ГФ Жовтоводського МВ ГУМВС старший лейтенант міліції Наталя Долгова.

Співробітники міліції м. Жовті Води під час проведення операції з вилучення коноплі

За 8 місяців поточного року співробітниками міліції проведена чимала робота щодо боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин:
— складено 31 адміністративний протокол за ст. 44 КУпАП (незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах), санкція статті якої передбачає штраф від 306 до 680 грн. або адміністративний арешт до 15 діб;
— зареєстровано та розглянуто 65 заяв та повідомлень від громадян міста, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків;

— порушено 34 кримінальні справи за незаконний обіг наркотиків;
— порушено 11 кримінальних справ за незаконний збут наркотичних речовин за ст.307 КК України (карається позбавленням волі від 3-х до 8-ми років);
— порушено 20 кримінальних справ за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних речовин без мети збуту, ст. 309 КК України (карається обмеженням волі до 3-х років або позбавлення волі на той самий строк);
— порушено кримінальну справу за ст. 317 КК України (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів; карається позбавленням волі на строк від 3-х до 5-ти років);
— порушено кримінальну справу за ст. 310 КК України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель; караються штрафом від 850 грн. або обмеженням волі на строк до трьох років);
— порушено кримінальну справу за ст. 313 КК України (лабораторія, яка призначена для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів; караються штрафом від 850 до 3400 грн. або обмеженням волі на строк до трьох років).

Горе-бізнесмен

Ніде не працюючий мешканець м.Жовті Води Микола П. упродовж тривалого часу збував макову соломку на території міста. Особисто він наркотики не вживав. Співробітниками міліції разом із прокуратурою було організовано та проведено дві оперативні закупки наркотичної речовини, проведено санкціонований обшук в його помешканні, під час якого виявлено і вилучено більше п’яти кілограмів макової соломки. Відносно «горе-бізнесмена» порушено кримінальну справу за ст. 307 ч.3 КК України (незаконний збут наркотичних речовин в особливо великих розмірах). За скоєння даного виду злочину йому загрожує від 8-ми до 12-ти років ув’язнення. На даний час Миколину долю вирішуватиме суд.

Викрито діяльність злочинної групи

Службою БНОН Жовтоводського МВ ГУМВС виявлено організовану злочинну групу з 3-х ніде непрацюючих осіб. З’ясувалося, що злочинці вже були раніше засуджені за збут наркотиків. Проведеними оперативно-розшуковими заходами було викрито їхню злочинну діяльність, яка пов’язана зі збутом на території міста особливо небезпечної наркотичної речовини – опію.

Лиха доля

Доля наступної «героїні» могла би скластися по-іншому. Олена Т. захоплювалася музикою, вміла шити, а отже, могла б заробляти собі на хліб – було б тільки бажання. Але її життя пішло шкереберть. «Горе-мати» вживала наркотики, утримувала «притон», за що відбула строк покарання, перебувала на примусовому лікуванні від наркоманії. Після звільнення взялася за старе. На даний час вона перебуває у слідчому ізоляторі, оскільки відносно неї порушено кримінальну справу за збут наркотиків.

Це лише незначна кількість прикладів роботи підрозділів Жовтоводського МВ ГУМВС щодо боротьби з наркоманією в місті.

Захистіть своїх дітей

Правоохоронними органами Жовтих Вод проводиться профілактична робота з особами, які перебувають на обліку та допускають немедичне вживання наркотичних речовин. Офіційно у нашому місті зареєстровано 302 особи, значна кількість з яких проходить реабілітаційне лікування.

Співробітниками служби у справах дітей проводяться бесіди на батьківських зборах у школах щодо попередження вживання дітьми наркотиків. Міським відділом міліції в даному напрямку також проводиться роз’яснювальна робота через засоби масової інформації.

Шановні мешканці міста!

Поважайте та не порушуйте закон, бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких, рідних вам людей!

Правоохоронні органи в свою чергу проводитимуть і надалі боротьбу з незаконним обігом наркотичних речовин.

НАРКОТИКИ – це зло. Вони ламають людські життя, провокують людей на скоєння злочину, за що рано чи пізно доведеться відповідати.

Звертаємось до батьків неповнолітніх дітей – будьте пильними, слідкуйте за своїми дітьми, проводьте з ними бесіди про шкідливість вживання наркотичних речовин, пояснюйте, до чого це може призвести. Пам’ятайте: лише ви у змозі застерегти своїх дітей від хвороби під назвою ”НАРКОМАНІЯ”.

/2010/09/27/kak-milicija-boretsja-s-narkomaniej/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Милиция нашла пропавшего мальчика
Следующая запись
ЮРЗ. Сериал «Ликвидация». Первая серия.
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *