Ярмарок вакансій ПАТ «Кривбасзалізрудком»

На сьогодні у м. Жовті Води склалася вкрай незадовільна ситуація на ринку праці. Пропозиція робочої сили значно перевищує її попит. Спостерігається дисбаланс між реальними потребами ринку праці в фахівцях певних професій та компетентностей і пропозицією, що формується в результаті реорганізації, оптимізації установ, ліквідацією окремих підприємств та плинністю кадрів.

З метою розширення кола роботодавців, які зацікавлені в найшвидшому укомплектуванні вільних робочих місць, спеціалісти Жовтоводського міського центру зайнятості тісно співпрацюють з роботодавцями інших регіонів, зокрема, міста Кривий Ріг. У березні поточного року до нас звернулося одне з найбільших підприємств Кривого Рогу – ПАТ «Кривбасзалізрудком». В телефонному режимі було з’ясовано потребу підприємства, порівняно її з професійно-кваліфікаційним переліком осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості. Засобами електронного зв’язку отримано інформацію про попит на робочу силу (звіт за формою №3-ПН), узгоджено дату проведення ярмарку вакансій. Впродовж тижня спеціалісти відділу надання соціальних послуг та сприяння працевлаштуванню плідно працювали з безробітними та іншими особами, які знаходяться в стані пошуку роботи, пропонуючи їм вакансії підприємства та запрошуючи відвідати ярмарок вакансій.
Ярмарок для укомплектування вільних робочих місць ПАТ «Кривбасзалізрудком» фахівцями гірничих професій відбувся 24 березня 2017 року в приміщенні центру зайнятості. З боку роботодавців на ярмарку були присутні 7 представників комбінату.
Скористались нагодою відвідати ярмарок вакансій понад 40 громадян, як з числа безробітних, так і інших жителів міста, які шукають роботу або хочуть її змінити.
Ярмарок відкрив виконуючий обов’язки директора центру зайнятості Сидор Д.І. Коротко розповів про стан, основні тенденції, процеси та проблеми на ринку праці міста. Начальник відділу надання соціальних послуг та сприяння працевлаштуванню Реута С.Б. розповіла про роботу, яку проводять спеціалісти ЦЗ з різними категоріями безробітних з метою їх працевлаштування. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лебедіна В.О. розповіла про співпрацю з роботодавцями, ознайомила з переліком послуг центру зайнятості, які на сьогодні користуються попитом у роботодавців. Навела приклади співпраці з іншими підприємствами м. Кривий Ріг.
Начальник бюро розвитку персоналу підприємства Фурсов Є.С. презентував підприємство, розповів про його історію, місце розташування, про умови проживання іногородніх працівників. Начальник відділу кадрів Шевченко І.О. ознайомила присутніх з поточною потребою в кадрах, про умови праці, з вимогами до претендентів на вакантні місця. Нормувальник шахтобудівельного управління Гіренко М.А. розповіла про умови та нюанси оплати праці, про особливості роботи бригадним методом, про можливості отримання гірничої професії безпосередньо в учбовому комбінаті підприємства. Окремо зупинилася на питанні соціального захисту та пільгах для працівників.
Всіх присутніх зацікавив виступ начальника відділу по роботі з молоддю Котович В.Ю. Василина Юріївна цікаво розповіла про роботу з молоддю, яка працює на підприємстві, про організацію дозвілля, продемонструвала фільм, знятий під час проведення конкурсу «Кращий за професією».
Після виступу представників підприємства громадяни, яких зацікавили запропоновані вакансії, спілкувались з представниками підприємства. Уточнювалися умови проходження медичного огляду, наявність у працівників полісів медичного страхування, питання транспортної доступності до місця роботи та умови проживання. Деякі надавали роботодавцю пакет своїх документів для попереднього ознайомлення. 11 чоловік виявили бажання відвідати підприємство найближчим часом для надання кваліфікаційних документів та з’ясування конкретних посад, на які можуть претендувати.
По закінченні ярмарку відбулося підведення підсумків проведеного заходу, обговорювалися умови подальшої співпраці, запропоновано розмістити інформацію щодо вакантних потреб ПАТ «Кривбасзалізрудком» в газеті «Жовтоводські вісті» на міській ТРК «Степ».
Станом на 29 березня 4 особи вже звернулися до відділу кадрів підприємства, 1 чол. отримав направлення на роботу за професією «гірник підземний».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лебедіна В.О.

/2017/03/30/yarmarok-vakansij-pat-krivbaszalizrudkom/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводська прокуратура відкрила «гарячу лінію»
Следующая запись
1 апреля в 20:00 приглашаем на концерт “R.roo” в Желтых Водах!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *