Ось вже сьомий рік поспіль із настанням осені учні ліцею та шкіл міста (№3, 8, 11, 12) беруть участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Колосок», що дозволяє учням поглибити свої знання з природничих наук.

Кожного року цікаві номінації спонукають до пошуку відповідей на питання з фізики, астрономії, математики, хімії, біології, географії та навіть літератури. Учні ліцею та шкіл міста неодноразово отримували командну першість в Україні. Щорічні перемоги дітей із сертифікатами «Золотих» і «Срібних» колосків надають їм впевненості у своїх знаннях та стимулюють до покращення своїх результатів у навчанні.

Конкурс «Колосок» – особливий, бо його тематика допомагає об’єднуватись дітям в групи, щоб відшукати ту чи іншу відповідь на глобальні проблеми людства:

– Як зберегти воду на планеті?

– Екологічні проблеми малих річок та озер

– Як зберегти довкілля?

Багато дітей, готуючись до конкурсу, шукали відповіді на питання разом з учителями, батьками, однолітками.

Обдаровані учні брали участь у творчому конкурсі малюнків і надсилали свої роботи до художньої галереї «Колоска». Не обійшлося й без талановитих літераторів, які виявили свої здібності у вмінні писати вірші на відповідну тематику.

Минулого року за участь і масовість у конкурсі ліцей та НВК «Дивосвіт» були нагородженні безкоштовною передплатою на науково-популярний журнал «Колосок».

Діти з задоволенням читають рубрики журналу, дізнаються про найцікавіші факти з життя рослин, тварин, мікроорганізмів, а також про процеси, що відбуваються в космосі та фізичні закони Всесвіту, про географічні відкриття та мандрівки.

Шановні учні шкіл міста!

Якщо ви бажаєте взяти участь у щорічному конкурсі «Колосок», запрошуємо вас до інтелектуальних змагань, що відбудуться 26 листопада 2010 року. До участі залучаються учні з другого по десятий клас.

І.М. БРАЙЛОВСЬКА,

координатор конкурсу, вчитель біології, керівник методичного об’єднання вчителів біології

/2010/11/07/irina-brajlovskaja-zheltye-vody/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Работа. Требуются художники-иллюстраторы
Следующая запись
Фотомитинг 10.0: холодная осень. Фотоотчет
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *