Міжнародний жіночий день у Жовтих Водах

7 березня у Палаці культури ДП «СхідГЗК» відбулися урочистості та святковий концерт із нагоди Міжнародного жіночого дня.
Якщо ви були присутні на урочистостях із нагоди 8 Березня у Палаці культури, то, певно, відчували, як у ще морозному повітрі запахло весною. Ви б бачили, скільки красивих усміхнених жінок зібралося цього дня на свято!
У вестибюлі жінок зустрічав оркестр, а на сходинках хлопчики вручали квіти. У дзеркальному залі працювали виставки міського історичного музею. «Ми винесли декілька персональних виставок наших майстрів, на яких представлені роботи бісероплетіння Любові Маляренко, вишивка зі стрічок Наталі Чумак, роботи з глини Вероніки Львової, прекрасні керамічні вироби родини Сімко. Сьогодні, я думаю, ми порадували жінок нашого міста», — розповіла екскурсовод музею Тетяна Львова.

Після виставки на сцені Палацу на жінок чекали привітання та святковий концерт, тематикою якого стали «Пори року і жінка». Урочистості відкрив міський голова Анатолій Кузьменко. «Жінка – це сама любов. Ви даєте життя. Ви даєте знання у школах. Ви полегшуєте наш біль у лікарнях. Жінки-керівники, це я знаю на власному досвіді, більш зібрані і креативні. Чоловікам у них потрібно багато чому повчитися. Окремо хочу сказати про жінок-підприємців. Важко у наш час відкрити власну справу, зібрати навколо себе колектив, щоб ця справа процвітала. Кожний успішний чоловік має поруч із собою прекрасну жінку, яка його любить, допомагає і розуміє. Хочу привітати вас із цим чудовим святом і побажати, щоб на ваших обличчях завжди сяяли усмішки щастя!» — відзначив Анатолый Кузьменко.
Під час урочистостей міський голова вручив жінкам відзнаки й почесні грамоти. Зокрема, на виконання Указу Президента за особливий материнський труд багатодітним мамам Тетяні Степаненко та Людмилі Побиві присвоєно високе почесне звання «Мати-героїня».
Почесними грамотами Дніпропетровської ОДА за плідну працю, сумлінне ставлення до службових обов’язків, високий професіоналізм нагороджені заступник міського голови-начальник фінансового управління Анжела Шмігель і директор ЦДТ Валентина Борилюк. 18 жінок, кращих представниць підприємств, установ та організацій міста, отримали подяки міського голови.
Приємним сюрпризом стало відопривітання, що транслювалося на великих екранах від народного депутата Сергія Глазунова, а також депутатів міської ради. Багато радісних усмішок викликало відеопривітання від дітей різного віку.
У святковій програмі взяли участь колективи ЦНТКіД, ІП «Стратегія», ЦДТ, учні та викладачі музичної школи, середніх навчальних закладів міста.
 
Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

/2012/03/12/mizhnarodnij-zhinochij-den-u-zhovtix-vodax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Погода в доме. Женская консультация СМСЧ-9 Желтые Воды
Следующая запись
Кримінально-виконавча інспекція інформує
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *