Коментар міського голови та поліції стосовно вибуху автомобіля

Резонансний злочин, метою якого був замах на співробітників поліції, скоєний 10 листопада на вулиці Парковій, обговорювався на оперативній нараді.

Своїм баченням ситуації поділився міський голова Володимир Абрамов. Зокрема, він висловив незадоволення, що деякі жовтоводці коментують події, не маючи про них чіткого уявлення: «Прошу утриматися таких експертів від коментарів тих подій, які відбулися. Відбувся особливо тяжкий злочин. Це не іграшки. Досудове слідство працює». В.Абрамов додав, що існують вимоги щодо нерозголошення інформації про проведення розслідування, яких поліція дотримується.

Заступник начальника Жовтоводського відділу поліції Сергій Єфремов зауважив: «Усі намагаються щось прокоментувати. Особливо засоби масової інформації, інтернет. Кожен намагається написати коментар, були там, чи не були, а хто там, а що там… Можу вам чітко охарактеризувати дані події. 10 листопада приблизно о 21.00 під час виконання службових обов’язків двоє працівників поліції знаходилися у приватному автомобілі ВАЗ 2106. В результаті чого відбулася спроба замаху на них з метою завдання будь-якого фізичного болю, або взагалі був намір вбити працівників поліції. Порушене кримінальне провадження за статтею 348 – посягання на здоров’я та життя працівника поліції під час виконання службових обов’язків. Усі чули, що дійсно був здійснений вибух. На теперішній час ми проводимо масу заходів щодо викриття даного злочину…

Звертаюся до мешканців міста, якщо ви володієте інформацією з приводу даного злочину, просимо звернутися до нас та надати інформацію. Анонімність гарантуємо. Життя і здоров’я працівника поліції, як і будь-якого іншого громадянина – це найцінніше, що є у нашому суспільстві».

С.Єфремов зазначив, якщо скоєно злочин по відношенню до працівника поліції – це кинуто виклик суспільству, громаді.

ІА «Имеется мнение», відео: ПН ТРК «Степ»

/2017/11/14/komentar-miskogo-golovi-ta-polici%d1%97-stosovno-vibuxu-mashini/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У контейнер «Чистого міста» викинули… диван
Следующая запись
Когда зазвонит телефон? На что надеяться желтоводским абонентам Укртелекома
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *