Конкурс бізнес-планів серед молоді

На виконання Указу Президента України від 06.10.99р. № 1285 «Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді», з метою залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її підприємницьких ініціатив, відділ у справах сім’ї та молоді Жовтоводської міської ради інформує про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді (далі Конкурс).

Умови участі:

1. У Конкурсі беруть участь громадяни України віком від 14 до 35 років.

2. Для участі у Конкурсі претенденти подають: заяву, оформлену за встановленим зразком; бізнес-план.

3. Бізнес-план має містити: дані про автора, мету і завдання проекту, опис продукту чи/та послуги, позиціонування товару на ринку, його відмінні риси, належну кваліфікацію майбутнього персоналу; опис обладнання, відомості про джерела постачання сировини, матеріалів, а також гарантії їх стабільності, залучення субпідрядних організацій, план маркетингу, забезпечення конкурентоспроможності продукції та послуг, механізм ціноутворення, методи стимулювання продажу, рекламний бюджет, кадрову політику та ін.Бізнес-план повинен бути викладений державною мовою та оформлений таким чином: має містити резюме бізнес-плану обсягом до трьох сторінок друкованого тексту формату А4; мати обсяг до 50 сторінок друкованого тексту А4.

4. Конкурс проводиться у двох номінаціях:

— «виробництво, сфера послуг і торгівля»;

— «соціальний проект».

5. До номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» входять такі види економічної діяльності: сільське господарство; лісове господарство; рибне господарство; промисловість; будівництво; оптова й роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами, послуги з ремонту; готелі й ресторани; транспорт і зв’язок; фінансова діяльність; операції з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам; державне управління; освіта; охорона здоров’я та соціальна допомога; колективні, громадські та особисті послуги.

6. Номінація «Соціальний проект» передбачає бізнес-плани, які фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів із державного бюджету та спрямовані на: покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп; надання соціальних послуг.

Усім хто бажає взяти участь у даному Конкурсі, необхідно надати до відділу у справах сім’ї та молоді (вул. Петровського, 33, тел. 2-45-17) заявку та бізнес-план не пізніше 1 грудня 2009 року.

Відділ у справах сім’ї та молоді.

/2009/08/30/konkurs/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Всеукраинский юношеский теннисный турнир «Кубок Желтых Вод 2009»
Следующая запись
День Шахтера. День Города. Фотоотчет.
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *