Кримінал: бійка і потрощені лавки у парку, крадіжки, наркотики та інші події

Ситуація в місті змусила начальника поліції ініціювати проведення відпрацювання, яке планується найближчим часом. Воно буде спрямовано на дотримання правил дорожнього руху, профілактики пошкодження комунального майна та інших злочинів.

Поведінка окремих жовтоводців уже перейшла всі межі: у парку Слави практично не залишилося цілих лавочок. Після проведення випускних вечорів ситуація загострилася: вандалам вдалося не лише відірвати дерев’яні елементи, а навіть пошкодити бетонну основу лавок. Цим фактом обурений міський голова Володимир Абрамов. Керівництву КП ВЖРЕО та управління ЖКГ доручено скласти дефектний акт щодо парку. Окрім розтрощення лавок та урн є проблема і з плиткою в районі фонтану. На думку В.Абрамова, одна із причин пошкодження плитки – рух автотранспорту по пішохідній зоні, що є порушенням ПДД.

Зранку після випускних вечорів відбулася бійка у парку Слави між дорослим чоловіком (старше 40 років) та неповнолітніми. Дорослий госпіталізований до Дніпра. Ступінь важкості травм оцінюється.
За інформацією заступника начальника Жовтоводського відділу поліції Сергія Єфремова, з 19 по 26 червня надійшло 176 заяв та повідомлень. Зареєстровано 26 крадіжок, 2 дрібних крадіжки, 1 грабіж, 1 шахрайство, 6 фактів тілесних ушкоджень, 7 пожеж, 2 факти зберігання наркотиків.
Щодо наркотиків – цьому напрямку роботи поліцією наразі приділяється велика увага. Проходить оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Мак». Насамперед вона передбачає виявлення осіб, які вирощують коноплі, мак та інші рослини, що використовуються для виробництва наркотиків. Також проводяться заходи щодо виявлення осіб, які виготовляють та зберігають наркотичні речовини.
«Просимо громадян інформувати поліцію про факти незаконного обігу наркотиків, – зауважив С.Єфремов. – Це можна зробити анонімно».
25 осіб протягом тижня було притягнуто до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень за різними статтями. У тому числі знаходження у нетверезому стані, паління в громадських місцях, порушення адміннагляду.
Сергій Єфремов зазначив, що нові автомобілі, надані поліції, вже добре працюють. На них групи реагування більш оперативно виїжджають на злочини. На минулому тижні, зокрема, були такі виклики.
Чоловік намагався відкрито заволодіти грошовими коштами в лотереї, яка знаходиться в центрі міста. Група реагування швидко спрацювала. Особу було затримано. Чоловік підозрюється у вчиненні ще низки злочинів у Жовтих Водах.
Під час патрулювання працівники поліції затримали громадянина, який на велосипеді перевозив вкрадений зовнішній блок від кондиціонеру.
Патрулювання міста поліцією здійснюється у цілодобовому режимі.

ІА «Имеется мнение», Відео: ПН ТРК “Степ”

/2017/06/30/kriminal-bijka-i-potroshheni-lavki-u-parku-kradizhki-narkotiki-ta-inshi-podi%d1%97/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Новости медицины: пьяные мамы, травмы, укусы, дефицит больничных
Следующая запись
День Медичного працівника у Палаці Культури
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *