Кримінальний тиждень: вибух гранати, підпал, побиття залізним прутом та битою

Минулий тиждень видався доволі насичений кримінальними подіями. Вистачило б на цілий випуск «Надзвичайних новин».

Про один із випадків до ІА «Имеется мнение» написала читачка: «П’ятниця, приємний вечір у колі родини… Вибух, здригнувся весь будинок. Секундна глухота, дзвін у вухах. Гавкання собак, сигналізації машин, крики. Підсумок: весь будинок на вухах, за вікнами чутно: «Він поранений, кістки назовні. Грузи його обережно і – на приймальний покій, вас потім заберу, йому потрібніше!» Ось так у Жовтих Водах у людей проходить п’ятниця. Сусід чув, як чоловіки відмовляли (мабуть, товариша), що не треба рвати чеку… Швидше за все – це граната РГД, а може й щось інше. Я точно у цьому не спеціаліст. Але сусіди висунули таке припущення! Хіба ж це нормально при собі мати таку штучку?! Вулиця Першотравнева – це що, зона АТО? Чи полігон для вибухових робіт?»

«Це був факт самотравмування, – прокоментував ситуацію на міській оперативці Сергій Єфремов, заступник начальник Жовтоводського відділу поліції. – З п’ятниці на суботу невідомим шляхом (проводимо зараз слідчі заходи) особа отримала тілесні ушкодження, її прооперували. Пошкодження не є небезпечними для життя. Встановлюємо істину».

«Нам сказали, що це був підрив гранати, – зауважила Неля Тарасьєва, начальник СМСЧ-9. – Самотравмування чи щось інше – нас, медиків, це не стосується. До нас привозять важкого хворого, наша задача – врятувати життя. Тяжкий стан. Постраждала від осколків грудна клітина, найскладніше – це були печінка та шлунок. Дякую лікарю Івану Журилу-Никоненку, операція пройшла добре. На сьогодні кишечник постраждалого працює, стан більш-менш стабільний».

За повідомленням С.Єфремова з 4 до 11 вересня зареєстровано 160 заяв і повідомлень про скоєні злочини та правопорушення. Зокрема: 11 крадіжок, 2 пограбування, 1 факт заволодіння транспортним засобом, 1 факт зберігання наркотиків, 1 ДТП без травмованих, 1 сімейна сварка та 1 самотравмування.

До адміністративної відповідальності притягнуто 80 осіб: 2 – за дрібне хуліганство; 13 – за перебування у стані алкогольного сп’яніння; 17 – за куріння в громадських місцях; інші – за порушення правил дорожнього руху, серед яких 1 факт, коли особа керувала транспортом у нетверезому стані.

За повідомленням Н.Тарасьєвої, медики надавали допомогу жовтоводцям у зв’язку з травмами (90 випадків), із яких 13 носили кримінальний характер.

Так, одного чоловіка побили залізним прутом, він отримав черепно-мозкову травму. Інший постраждав від ударів дерев’яною битою.

Також керівник медсанчастини повідомила, що лікарям довелося надавати допомогу трьом людям, постраждалим від пожеж. В одному з випадків до приміщення кинули пляшку з запальною сумішшю (постраждалий отримав серйозні опіки – 37 % шкіри та лікується в Дніпрі у опіковому центрі). У іншому – причини лиха з’ясовуються, постраждалі (син та батько) отримують лікування в СМСЧ-9.

ІА «Имеется мнение», видео: ПН ТРК “Степ”

/2017/09/14/kriminalnij-tizhden-vibux-granati-pidpal-pobittya-zaliznim-prutom-ta-bitoyu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Ангеліна Мирошник здобула ІІІ місце на Всеукраїнському фестивалі «Гранд-талант 2017»
Следующая запись
Аварії на трубопроводі питного водопостачання
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *