Ангеліна Мирошник здобула ІІІ місце на Всеукраїнському фестивалі «Гранд-талант 2017»

Всеукраїнський фестиваль – конкурс  «Гранд-талант 2017», заснований за ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Ліга діячів культури України», відбувся наприкінці серпня у  м.Вільногірську, що  на Дніпропетровщині. До речі, цей фестиваль пройшов експертну оцінку і отримав державний статус офіційного заходу Міністерства культури України. Серед майже чотирьох сотень учасників за визнання таланту змагалася й юна жовтоводська піаністка Ангеліна Мирошник.

Ангеліна Мирошник

Учасники  фестивалю представляли Донецьку, Житомирську, Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Одеську, Херсонську, Полтавську, Харківську, Чернігівську області. Участь в конкурсі взяли  387 талановитих дітей та молоді із 15 міст та 15 сіл України.

До складу  журі увійшли видатні діячі культури нашої країни: заслужені та народні артисти України, заслужені працівники культури України, поети, композитори, режисери Національних театрів, фахівці мистецтвознавчої експертизи, керівники та науково-педагогічні працівники мистецьких ВНЗ України, представники ЮНЕСКО.

На відкритті фестивалю голова журі, народна артистка України, перший Міністр  культури  Незалежної України Лариса Хоролець подякувала усім, хто зібрався цього дня на фестивалі, за підтримку аматорського мистецтва, розвиток  дитячої творчості та небайдужість до майбутнього нашої держави. Свої вітання конкурсантам надіслав  Міністр культури України Євген Нищук.

Проходив фестиваль-конкурс у прекрасному приміщенні Палацу культури і спорту «Металург». Захід відбувся за підтримки  Міністерства культури України і народного депутата України Олега Кришина.

Жовті Води на фестивалі в номінації «Інструментальна музика» у віковій категорії 7-10 років представляла 9-річна піаністка Ангеліна Мирошник . У наполегливій боротьбі вона здобула  ІІІ місце  та була нагороджена  Дипломом та іменною медаллю фестивалю «Гранд-талант 2017». Нагороду Ангеліні вручала особисто  Лариса Хоролець. Поздоровляємо Ангеліну, її педагога – Діденко Людмилу Василівну, Жовтоводську музичну школу з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення, гучних перемог Ангеліні.

/2017/09/13/angelina-miroshnik-zdobula-iii-misce-na-vseukra%d1%97nskomu-festivali-grand-talant-2017/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Доля промисловості м. Жовті Води складає 1,1% у загальнообласному обсязі
Следующая запись
Кримінальний тиждень: вибух гранати, підпал, побиття залізним прутом та битою
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *