Кримінально-виконавча інспекція інформує

Згідно діючого законодавства на кримінально-виконавчу інспекцію покладено виконання покарань, не пов´язаних з позбавленням волі, а саме:
1.Заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю ( ст. 55 КК України );
2.Громадські роботи ( ст. 56 КК України );
3.Виправні роботи ( ст. 57 КК України )
та здійснення контролю за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, а також звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років.
Окрім цього, кримінально-виконавча інспекція виконує постанови суду про притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт, які полягають у виконанні засудженими та правопорушниками у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно-корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.
Як правило, відбування покарання ( як кримінального так і адміністративного ), здійснюється на підприємстві КП ВЖРЕО ( з послідуючим направленням до ЖРЕД № 1, 2, 3, 4, 5, 6 та 9 ), у відділ культури Жовтоводського міськвиконкому – дитячий парк та в санітарно-епідеміологічній станції. 

Так, по обліку кримінально-виконавчої інспекції за 2011 рік пройшло 8 засуджених осіб, та 62 адмінпорушників, які були засуджені за злочини чи притягнуті до адміністративної відповідальності, та які працювали по прибиранню території міста ( це і підмітання вулиць, і вивіз сміття, і обпилювання дерев, і прибирання снігу та очищення пішохідних доріжок від льоду та снігу тощо ). Але не всі засуджені з розумінням та відповідальністю підходять до відбування призначеного судом покарання. Так, з 30.05.2011 року на обліку в кримінально-виконавчій інспекцій інспекції перебував засуджений «П», який ухилявся від відбування призначеного покарання у виді громадських робіт, в результаті чого останнього було притягнуто до кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 389 КК України у виді 2-х місяців 22 днів арешту.
У своїй повсякденній діяльності кримінально-виконавча інспекція тісно взаємодіє з Жовтоводським МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області ( начальник підполковник міліції Костюк В.В. ), КП ВЖРЕО ( директор Шевяков А.І. ), відділом культури Жовтоводського міськвиконкому ( Кузьмінська О.А. ), СЕС ( Ізергін В.В. ).
КВІ розташована за адресою: м. Жовті Води, вул. Крпоткіна, 14, корпус 3, кімн. 134.
Години прийому громадян з особистих питань: щоденно у робочі дні з 09.00 до  18.00.
 
 
Начальник П´ятихатського МРВ кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Дніпропетровській області, підполковник вн. служби  В.П.Крачун

/2012/03/13/kriminalno-vikonavcha-inspekciya-informuye/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Письмо в редакцию: витринное стекло дороже здоровья 10-ти летней школьницы
Следующая запись
Еще один Ландик: Костя Булыка
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *