КРУ продовжує інформувати громадян міста

Контрольно-ревізійним відділом у м. Жовті Води з метою більш оперативного інформування громадськості про результати контрольно-ревізійної роботи було зроблено спробу використання прогресивних методів оприлюднення інформації – розміщено інформацію щодо напрямків роботи відділу на даному Інтернет- сайті.
На жаль, оголошення про початок ревізії в одній з установ міста стало поштовхом до неконструктивного спілкування, яке є далеким від цивілізованого обговорення серйозних проблем, що турбують місто.
Наш відділ як орган, який уповноважений державою на здійснення державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів та станом фінансової дисципліни державних та комунальних підприємств на території міста Жовті Води, зацікавлений в оприлюдненні інформації щодо результатів контрольно-ревізійної роботи. Крім того, цей напрямок роботи є своєрідним важелем щодо покращення стану фінансової дисципліни підприємств, установ та організацій міста. Міський відділ КРУ завжди плідно співпрацював та співпрацює  із засобами масової інформації, і в подальшому не має наміру відмовлятися від прозорості та відкритості в своїй роботі.  І в звязку з цим буде вдячний громаді міста за конструктивне та плідне  спілкування, направлене на вирішення проблемних питань, що дійсно турбують громаду та потребують втручання органу контрольно-ревізійної служби.

Начальник КРВ у м. Жовті Води
Л.В.Гаврилова

/2009/03/02/kru-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ТЭЦ и ПЖРЕО отчитались, а ВПУ-70 может превратится в филиал.
Следующая запись
Новые медали желтоводских спортсменов
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *