Лист до редакції: Кому заважають підприємці та кому потрібні наші школи? Частина 1. Підприємці

За рік «царювання» Партії регіонів у Жовтих Водах стало менше підприємців та грошей на утримання шкіл. Отже, гасло  «Збудуємо нову країну», очевидно, варто сприймати, як «Збудуємо нову країну для своїх». При цьому наповнювачі бюджетів підприємці і майбутнє покоління явно виглядає для влади чужими.

«Своїми» при цьому є керівники комунальних підприємств, провладні депутати та їх спонсори і, безумовно, міський голова. Зрештою, це все одна команда «проФФесіоналів».

Я нічого від них не вимагаю, бо я їх не обирав. Але, як мешканець міста Жовті Води, я щодня спостерігаю те «покращення», у яке нас з кожним днем все глибше й глибше занурюють, і це не може мене лишати байдужим.

Чи то вже від надто плідної роботи нашої влади, чи від їх скаженого професіоналізму, чи може просто випадково, але складається таке враження, що вони свідомо погіршують життя кожної людини. Прикладів цього є безліч, і кожен жовтоводець може навести їх дуже багато.

Дві проблеми зараз стали найактуальнішими.

У Жовтих Водах підприємцям не дають вільно працювати

Раніше сайт «Имеется Мнение» повідомляв, що «26 жовтня депутат міської ради Андрій Зерній, звернувся до міської ради з проханням підтримати підприємців і на міському рівні вирішити проблему, що виникла: перевести з житлових у нежитлові приміщення та вивести з переліку об’єктів цивільної оборони приміщення, які орендують підприємці.

На що, голова Фонду комунальної власності Валерій Циганков дав коментар про зміни в законодавстві України, та про те, що раніше в оренду могли надаватися просто «приміщення», а тепер чітко вказано – «нежитлові приміщення».

Але Валерій Циганков, або не знає, або робить вигляд, що не знає, що дуже багато договорів з підприємцями були складені на оренду не «приміщень» а саме «нежитлових приміщень», про що свідчать листи направлені підприємцям міста від КП ВЖРЕО за підписом А.І.Шевякова.

Виходить, що ці хлопці, під час підписання договорів оренди вводили підприємців в оману, говорячи, що об’єкти оренди є нежитловими приміщеннями, тим самим порушуючи закони України та скоюючи злочин?

Цікаво, якою буде реакція наших правоохоронних органів на це? 

Жовтоводець

/2011/11/05/komu-zavazhayut-pidpriyemci-ta-komu-potribni-nashi-shkoli-chastina-1/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Мешканець селища Петрівське: час іде, а води так і немає
Следующая запись
Кому заважають підприємці та кому потрібні наші школи? Частина 2. Діти
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *