Лист до редакції: Велика банківська комісія при сплаті за воду

До редакції звернулася наша постійна дописувачка, яку хвилює велика вартість банківських послуг при оплаті за водопостачання та водовідведення (сума становить 7 гривень).

«Уже всі звикли, що при оплаті житлово-комунальних послуг ми оплачуємо за послуги банку, – зазначає читачка. – Ми навіть знаємо, як зменшити суму банківської комісії за переказ грошових коштів; або як оплатити ту чи іншу послугу з найменшою комісією, або яка категорія громадян, взагалі, не оплачує комісію банку… Питання в іншому. Розмір комісії банку за переказ грошей по кожній послузі різний. У середньому це 2-3 грн. Однак, при оплаті послуг Водоканалу ця сума значно більше. І становить 7 грн. Чому споживачі змушені сплачувати таку велику суму?»

За коментарем із цього питання редакція звернулася до Лариси Кармазін, заступника директора КП «Жовтоводський водоканал» ДОР.

«По-перше, вартість банківських послуг Водоканал не встановлює, – зазначила Л.Кармазін. – По-друге, наше підприємство зробило все, від нього залежне, щоб створити зручні умови для споживачів. Так, у кімнаті №22 створена приймальня для громадян. У приміщенні Водоканалу працює каса, де кожен споживач може сплатити за послуги підприємства без будь-яких комісій. Також там встановлено термінал, де можна здійснити безготівкову оплату (без комісії), занести свої показники, роздрукувати квитанції. Окрім цього, споживачі можуть зареєструватися на нашому сайті і сплачувати за водопостачання та водовідведення без комісії за допомогою системи liqpay.

Ми зробили все, щоб люди не несли невиправданих витрат в частині банківських послуг. Якщо ж Водоканал укладе угоду з банківськими установами на їхніх умовах, це все відобразиться у тарифі».

ІА «Имеется мнение»

/2017/11/27/list-do-redakci%d1%97-velika-bankivska-komisiya-pri-splati-za-vodu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Запрошуємо на конференцію Федерації мотоциклетного спорту
Следующая запись
День студента в педагогічному коледжі
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *