Маєш борги за комуналку? Чекай колекторів!

Зараз в Жовтих Водах працюють колекторські фірми, задача яких – змусити боржників розрахуватись зі своїми боргами за комунальні послуги. Керівник КП “ВЖРЕО” пояснює це вимушеними діями, адже заборгованість населення перед підприємством на 1 серпня 2018 року вже сягнула більше двох  мільйонів гривень, що неминуче призвело до іншої проблеми – заборгованості з виплати заробітної плати на підприємстві.

“Люди звичайно починають скаржитися на роботу колекторів, але тим не менше, ми  пояснюємо, що ситуація залежить не від нас, а від споживачів послуг які не сплачують комунальні платежі”, – коментує ситуацію Андрій Поляков.

Окрім колекторських фірм, питанням погашення заборгованості перед КП “ВЖРЕО” працюють і на самому підприємстві.

“Зараз до нас приходять багато людей на оформлення автономного опалення. Є серед них і боржники. Томи ми вимушені з ними також розмовляти з позиції погашення заборгованості. Тобто, якщо в людини є борги, то довідку вона не отримає до тих пір поки їх не погасить. Звісно, одне з іншим не пов’язано, але ми змушені це робити. Логіка дуже проста –  якщо є гроші на автономне опалення то треба якось заплатити і за комунальні платежі”, – говорить директор КП “ВЖРЕО”

ІА “Имеется Мнение”

/2018/08/09/mayesh-borgi-za-komunalku-chekaj-kolektoriv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Жовтих Водах активізувались телефонні шахраї
Следующая запись
Робота
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *