Медогляд пройшли лише 25% школярів

1 вересня кожна дитина має переступити поріг школи з медичною довідкою – своїм паспортом про стан здоров’я. На сьогоднішній день ця робота проводиться, але необхідної активності з боку батьків медичні працівники поки що не спостерігають.

У нашому невеличкому містечку 11 шкіл. Обслуговують їх 6 кваліфікованих медичних сестер:О.В.Ємельянова, М.Г.Буксир, О.П.Лусь, С.А.Лаговська,Т.В.Єжова,Л.В.Кабанова. Своєю сумлінною працею ці медичні сестри проводять колосальну профілактичну роботу в плані профілактичних щеплень,проводиться туберкулінодіагностика учням згідно з наказом МОЗ України №48 від 03.02.03р. «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості і обігу медичних імуно-біологічних препаратів».

Щорічні медичні огляди юнаків приписного віку, дівчат та юнаків підліткового віку, обстеження учнів початкових класів на ентеробіоз та глистні інвазії, огляд учнів школи на педикульоз та коросту, ведення щоденного амбулаторного прийому учнів, обліку соматичної та інфекційної захворюваності та ін. Це колосальний труд, але дуже велика підтримка відчувається з боку адміністрації шкіл, педагогічних колективів, батьків. Велика вдячність особливо батькам учнів НВК Родина, та СШ №8 за ваше розуміння стосовно поінформованих згод, які ви вчасно даєте, щоб ваших дітей прищеплювати в навчальних закладах. Завдяки цьому в цих навчальних закладах відстежується високий відсоток виконання плану обов’язкових профілактичних щеплень та туберкулінодіагностики.

Хочеться, щоб батьки учнів шкіл із розумінням поставилися до проходження щорічних медичних оглядів школярів. Це актуальне питання нині на першому місті для нас, медичних сестер шкіл. Дуже хочеться, щоб 1 вересня кожна дитина переступила поріг школи з медичною довідкою – своїм паспортом про стан здоров’я. Щоб ми, медичні сестри шкіл, змогли вчасно зробити для класних керівників та вчителів фізичної культури листи здоров’я з обов’язковою пробою Руф’є. На сьогоднішній день ця робота проводиться, але хочеться більшої активності з боку батьків, оскільки пройшли медогляд тільки 25% учнів від загальної чисельності учнів по місту Жовті Води. Це дуже низький показник сьогодення. Велике прохання до батьків учнів шкіл активізувати цю роботу. За що ми будемо вам вдячні.

М.Г.БУКСИР,шкільна медсестра

/2011/08/02/medoglyad-projshli-lishe-25-shkolyariv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводські ді-джеї рулять!
Следующая запись
Богуна 46: дом на болоте
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *