Жовтоводські ді-джеї рулять!

Фестиваль електронної музики та екстремального спорту «GesFest», що проходив з 7 по 10 липня в Росії, проводився вже п’ятий рік поспіль. Все дійство відбувалося в місті Тольятті на п-ові Копилово, що омивається водами славнозвісної Волги. Потрапив на фестиваль і наш жовтоводець – 17-річний Олег Черкес.

DJ CHERRY (Олег Черкес), г. Желтые Воды

А все почалося з Інтернет-конкурсу ді-джеїв, в якому Олег взяв участь. Серед більш як тисячі музичних треків, надісланих на конкурс, обиралась робота, що претендувала б на гімн фестивалю. І трек, створений Олегом, виборов перше місце.

Організатори фестивалю запросили юного жовтоводця до Тольятті, де під сценічним іменем DJ CHERRY він виступив зі своїми композиціями на головній сцені фестивалю. А Олеговий трек, що став цьогорічним гімном «Ges Fest», щодня відкривав та закривав фестиваль.

Незабутніми для Олега стали знайомства з відомими українськими, російськими та зарубіжними ді-джеями, купання на Волзі та виступ перед багатолюдною аудиторією.

Повернувшись з Росії з величезною кількістю позитивних вражень, Олег мріє отримати музичну освіту та придбати спеціальну апаратуру, за допомогою якої міг би створювати нові композиції, бо на даний час створює свої роботи тільки за допомогою комп’ютерної програми.

Тепер Олег впевнений, що якщо є велике бажання і наполегливість, то мрії обов’язково збуваються. Так тримати, Олеже!

Тетяна ВЕЛИЧКО

/2011/08/01/zhovtovodski-di-dzhe%D1%97-rulyat/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Інформує ПФУ
Следующая запись
Медогляд пройшли лише 25% школярів
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *