Міжнародний турнір з дзюдо «Кубок Закарпаття»

03-05 жовтня в Ужгороді у спортивному комплексі «Юність» пройшов Міжнародний турнір з дзюдо «Кубок Закарпаття».

Понад 300 спортсменів з 9 країн – України, Угорщини, Австрії, Словаччини, Угорщини, Хорватії, Росії та ін. – змагалися  за звання найсильніших.  Закарпаття приймає ці змагання вже в одинадцятий   раз. Учасники змагань показали високий рівень своєї майстерності. В цих змаганнях приймали участь вихованки відділення дзюдо Анастасія та Руслана Перехрест. У своїй ваговій категорії до 40 кг Руслана виборола срібло. Зовсім трохи не хватило Анастасії до бронзової нагороди у ваговій категорії до 44 кг вона посіла четверте місце. Дівчата не перше беруть участь у  турнірах такого рівня, і завдяки спільній співпраці батьків та тренерів Дурнєва Миколи Вікторовича та Шутенка Євгена Анатолійовича показують гарні результати.

Підготувала  інструктор – методист ДЮСШ Марина Водяна.