На базі СШ №3 пройшли змагання з скелелазіння

14 січня в Жовтих Водах на базі СЗШ №3 проведено турнір зі стендового скелелазіння серед школярів та дорослих. Позмагатися за першість виявили бажання 82 учасники з п’яти міст нашої області.

Змагання проведені ушосте, організовані спільними зусиллями громадської організації «Туристичний клуб «Схід», відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому на базі СЗШ №3. У цьому році значну підтримку надав приватний підприємець Олег Омельянченко (фірма «Вікна і двері»).

У турнірі взяли участь спортсмени з Павлограда, Вільногірська, Верхньодніпровська, Кривого Рогу та Жовтих Вод, усього – 82 особи від 8 до 40 років. Змагання проводились у шести вікових групах. 

Як повідомив керівник клубу Микола Антоненко, упродовж двох днів спільно з головою та заступником криворізької федерації скелелазіння розроблялися та встановлювалися маршрути. Спорядження, страхування, суддівство забезпечив ТК «Схід».

За підсумками змагань серед жовтоводських спортсменів призові місця посіли:

у категорії юнаки 14-15 років – перше місце виборов Станіслав Гучевський; 16-17 років – на другому місці Олександр Селецький; старше 18 років – перше місце посів Микола Носенко. Серед дівчат 14-15 років перше місце здобула Аліна Демчик, на другому місці – Каріна Чуйко.

За участь в організації змагань, страхуванні та суддівстві Микола Антоненко відзначив актив туристичного клубу «Схід»: Сергія Черкеса, Олександра Закутіна, Наталю Мігачьову, Олександра Синякова, Сергія Буртового та Миколу Соловйова, який доклав чимало зусиль для обладнання залу стендами для скелелазіння. Також Микола Миколайович висловив вдячність адміністрації СЗШ №3 та Центру дитячої творчості.

«Наразі лазіння по камінню – перспективний вид спорту, уже олімпійський. Але для того, щоб повноцінно займатись і організовувати змагання в Жовтих Водах, потрібно постійно покращувати матеріально-технічну базу. Хочеться, щоб у цій справі більше була зацікавлена і держава, і знайшлись люди, які б могли проспонсорувати хоча б спорядження – воно нині досить дороге, і громадська організація самотужки не в змозі поповнювати запаси, відновлювати те, що виходить із ладу під час змагань, – повідомив Микола Антоненко.

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради, відео: ТРК “Жовта Річка”

/2017/01/18/na-bazi-ssh-3-projshli-zmagannya-z-skelelazinnya/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Святкування Старого Нового Року
Следующая запись
Різдво з Гердою ‘ 2017
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *