На «СхідГЗК» лише вчора виплатили зарплати за листопад

На «СхідГЗК» соціальна напруга – людям лише вчора виплатили зарплати за листопад.

Про це йшлося під час прес-конференції голів профспілкових комітетів ДП «СхідГЗК» у Кіровограді сьогодні, 28 грудня.

Голова профспілки ДП «СхідГЗК» Борис Філіпов розповів, що НАЕК «Енергоатом» щорічно закуповує урановий концентрат у ДП «СхідГЗК» за довгостроковим контрактом з 2008 року, однак цього року (станом на вчора) заборгувала «СхідГЗК» 81 млн. грн. Через це остання затримала виплату зарплат працівникам, і лише вчора, 27 грудня, завдяки зверненням до народних депутатів-мажоритарників по тих округах, де знаходяться шахти ДП «СхідГЗК», відбулися певні зрушення і зарплати за листопад колектив отримав на картки. Однак дата виплати зарплат за грудень залишається під питанням.

У зв’язку із ситуацією, що склалася, голови профспілкових комітетів звернулися до громадськості, керівництва області з проханням звернути увагу на їхню проблему. Борис Філіпов зазначив, що вони не мають на меті перекласти проблему на чужі плечі чи просто пожалітися, а наголосити, що ДП «СхідГЗК» – потужне підприємство, яке лише за 11 місяців поточного року збагатило бюджет області на 142 млн. грн. податків.

Голова профспілки підкреслив, що це проблема не лише їхнього підприємства, а атомної енергетики взагалі. Атомна енергетика – найдешевша, тому її потрібно виробляти якомога більше, а при наявності проблем це стане неможливим у повному обсязі. Філіпов наголосив, що ДП утримується фактично за власні кошти, не є банкрутом, проте механізм співпраці з «Енергоатомом» порушився (як припускають у компанії, не в останню чергу через зміну керівництва «Енергоатому»), а таких збоїв допускати не можна.

/2012/12/28/na-sxidgzk-lishe-vchora-viplatili-zarplati-za-listopad/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Мусор-подкидыш
Следующая запись
Як попередити грип?
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *