НАБУ оприлюднило корупційну схему в «ОГХК»

«В ході розслідування провадження щодо ОГХК детективи Бюро виявили, що управління банківськими рахунками компаній-посередників за допомогою системи «клієнт-банк» здійснювалось із тих самих ІР-адрес, що й управління банківськими рахунками ДП «ОГХК». При цьому особа, яка працює в «ОГХК», супроводжувала роботу цих «австрійських» компаній», — зазначив Директор НАБУ.

корупційна схема «ОГХК»

За його словами, «ОГХК» реалізує унікальну титанову продукцію, і могло б приносити до державного бюджету набагато більше коштів, ніж це відбувалося, коли діяла корупційна схема.

«Саме такі схеми, а не розслідування НАБУ, зривають приватизацію державних підприємств», – підкреслив Артем Ситник.

Як встановили детективи Бюро, у 2014 році затримані (разом з іншими особами, у тому числі — громадянами інших держав) утворили групу для отримання неправомірної вигоди в інтересах іноземних компаній, пов’язаних з посадовими особами «ОГХК».

Корупційна схема (див. «Схема завдання збитків ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»), на думку детективів Бюро, зводилась до реалізації за заниженими цінами титанової продукції, що використовується в авіаційній та хімічних галузях промисловості, приватним компаніям-посередникам, зареєстрованим в Австрії та Латвії, та пов’язаними зі службовим особам ДП «ОГХК».

Наразі троє учасників злочинної групи, серед яких – виконувач обов’язків голови правління ПАТ «ОГХК», затримані. 27 та 28 січня Солом’янський райсуд м. Києва обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

НАБУ

/2017/02/02/nabu-oprilyudnilo-korupcijnu-sxemu-v-ogxk/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Хочеш бути почутим? Готуй проект до бюджету участі
Следующая запись
Коли медична реформа дістанеться до Жовтих Вод? Актуальне інтерв’ю з Н. Тарасьєвою
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *