Напередодні ювілею… СТЕЖИНОЮ ДОБРА Й ЛЮБОВІ…

Кожен із нас у шкільні роки зустрічає на своєму шляху чимало вчителів. Одних ми любимо, на деяких ображаємося, алевсі запам’ятовуються з повагою. Є серед них такі педагоги, образ яких носимо в серці все життя. Це  вчителі, що дали нам не просто знання, а навчили жити, любити й працювати. Про них кажуть: «Ці вчителі від Бога». І щаслива та людина, якій доля подарувала зустріч зі справжнім педагогом.

Саме таким, Педагогом з великої літери, є перший директор Жовтоводського ліцею Добровольський Володимир Васильович. І без перебільшень можемо сказати: його життя – це зразок самовідданого служіння справі навчання й виховання молоді, адже він живе для інших і заради інших!

Повсякденний пошук, безупинне прагнення до вершин, вміння не зупинятись на досягнутому, любов до дітей – ось джерела його успіхів.

Педагог за покликанням, вміє ініціювати й розробляти інноваційні ідеї, оригінальні моделі навчання й виховання, добирати оптимальні варіанти розвиваючої діяльності учнів на уроках. А ще – активний громадський діяч, почесний громадянин міста, заслужений працівник освіти України.

Педагогічний шлях Володимира Васильовича вимірюється довгими роками (54!) відданої праці на освітянській ниві: директор СШ №5,директор СШ № 4, директор СШ № 12, викладач промислового технікуму. Але головною справою життя вчителя стало створення в 1991 році навчального закладу нового типу – ліцею природничо-наукового навчання.

Сьогодні ліцей по праву вважається форпостом освіти не тільки в області, але й в Україні. Усе в закладі, починаючи від самої ідеї його створення й до вирішення численних проблем у житті учнів та вчителів невіддільно пов’язане з цією людиною.

У праці й любові летять роки Володимира Васильовича. Інтелігентна вишуканість і народна щиросердна простота вирізняють його серед інших людей. Він відкритий до діалогу, бо має внутрішню готовність прийняти в душу не тільки радість і успіх іншого, але і його біль і сум.

Немає для людини вищої нагороди, ніж нагорода любов’ю та  визнанням людей. Рідному ліцею і його незмінному впродовж 27 років керівникові Володимиру Васильовичу завдячують близько 1300 випускників, які стали прекрасними фахівцями, майстрами своєї справи.

Скільки будемо жити, пишатимемося тим, що працювали поряд з Вами та під Вашим керівництвом, знали Вас особисто, шановний Володимире Васильовичу.

Дякуємо за те, що Ви є в житті України, міста, вчительства, батьківської та учнівської громади!

Вклоніться, люди, вчителю своєму,
Володареві слова і пера,
Крізь біль і радість, роздуми і втому
Любов його безсмертна проросла…

15 січня ця шанована людина відзначатиме свій ювілей.

Вітаємо Вас, Володимире Васильовичу, зі славним 80-річчям! Бажаємо здоров’я, життєвого спокою, хорошого настрою щодня! Для нас Ви на все життя залишитеся членом колективу, адже ми завжди пам’ятатимемо Ваші поради й будемо керуватися мудрими настановами!

Педагогічний колектив Жовтоводського ліцею

/2019/01/13/naperedodni-yuvileyu-stezhinoyu-dobra-j-lyubov/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Булінг: Юристи розповіли про нововведення в Законі про цькування серед дітей
Следующая запись
ТОВ “ЮНАЙТЕД ТАБАКО” підтримало дії правоохоронців, щодо припинення роботи незаконної фабрики по виготовленню тютюнових виробів у Жовтих Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *