ТОВ “ЮНАЙТЕД ТАБАКО” підтримало дії правоохоронців, щодо припинення роботи незаконної фабрики по виготовленню тютюнових виробів у Жовтих Водах

15 січня на ТОВ “ЮНАЙТЕД ТАБАКО” розмістило офіційну заяву на своїй сторінці у соціальній мережі facebook, щодо повідомлення прокуратури Дніпропетровської області, про викриття підпільного цеху з виробництва контрафактної тютюнової продукції у місті Жовті Води. Про це повідомляє ІА “Имеется Мнение” з посиланням на заяву підприємства.

У своїй заяві директор підприємства В’ячеслав Вершута повною мірою підтримує дії правоохоронців, які спрямовані на виявлення та запобігання незаконному обігу тютюнової продукції, а також контрафакту тютюну та тютюнових виробів. ТОВ “ЮНАЙТЕД ТАБАКО” також розраховує на чесне і неупереджене слідство в інтересах українського суспільства та нерозповсюдження засобами масової інформації неперевіреної інформації, яка шкодить діловій репутації підприємства та його трудовому колективу.

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА

Враховуючи численні публікації, з посиланням на повідомлення прокуратури Дніпропетровської області, щодо викриття підпільного цеху з виробництва контрафактної тютюнової продукції, які останніми днями активно розповсюджуються у засобах масової інформації, ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» (далі за текстом Підприємство) вважає за необхідне заявити про наступне:
1. Жодних слідчих дій, які мали б наслідком виявлення фальсифікованої продукції, на території ТОВ «ЮАЙТЕД ТАБАКО» не проводилось. Тому, інформація щодо виявлених порушень не має жодного відношення до Підприємства та його діяльності.
2. Підприємство працює у суворій відповідності із законом і забезпечує повноцінну сплату податків.
3. Будь-які факти недобросовісного виробництва мають перевірятися правоохоронними органами та каратися згідно із законодавством України.

 
Нагадаємо, що днями прокуратурою Дніпропетровської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки Національної поліції викрито тютюнову компанію у Жовтих Водах, яка займалась незаконним виготовленням продукції з підробленими марками акцизного податку та контрабандою.

На сьогоднішній день ТОВ “ЮНАЙТЕД ТАБАКО”, згідно з даними з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань перебуває в в стані припинення.

ІА “Имеется Мнение”

/2019/01/15/tov-yunajted-tabako-pidtrimalo-di%d1%97-pravooxoronciv-shhodo-pripinennya-roboti-nezakonno%d1%97-fabriki-po-vigotovlennyu-tyutyunovix-virobiv-u-zhovtix-vodax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У місті зареєстровано випадок сказу серед домашніх тварин
Следующая запись
Керівник тепломережі закликав жовтоводців встановлювати теплові лічильники
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *