Новий візит мобільного сервісного центру очікується у січні

7 грудня спеціалісти сервісного центру МВС України вп’яте відвідали Жовті Води. Це стало можливим завдяки зусиллям міської влади, яка активно працювала в напрямку поліпшення організації надання державних послуг для жовтоводців. Подробиці про роботу мобільного сервісного центру у Жовтих Водах у 2017 році розповіли у відділі з питань діловодства, контролю та роботи зі зверненнями громадян виконкому міської ради.

servisniy_centr

Уперше спеціалісти сервіс-центру приїхали до нашого міста 5 жовтня поточного року. Тоді бажаючих скористатися державними послугами було понад 150 осіб. За один візит спеціалісти сервісного центру опрацьовують близько 20-30 заявок. Переважно жителів міста цікавили реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, замовлення довідки про несудимість.

За п’ять візитів до Жовтих Вод спеціалісти сервіс-центру опрацювали близько 120 заявок. Загалом, починаючи з 20 вересня, у адміністраторів ЦНАПу зареєструвалися понад 350 осіб. Та це й не дивно, адже з приїздом мобільного сервісного центру жовтоводці змогли вирішити питання, пов’язані із реєстрацією транспортного засобу чи отриманням водійських прав, довідки про несудимість на місці – не витрачаючи при цьому час та гроші на проїзд до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС України в Дніпропетровській області.

7 грудня спеціалісти сервіс-центру опрацювали 20 заявок, 14 із яких стосувалися реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Окрім цього, жовтоводці зверталися з питань отримання міжнародного посвідчення водія, довідки про несудимість та заміни водійських прав.

У відділі з питань діловодства, контролю та роботи зі зверненнями громадян виконкому міської ради звернули увагу на те, що кількість опрацьованих заявок залежить від:

  • достовірності вказаних особистих даних заявника (ПІБ, номер телефону);
  • зібраного пакету документів;
  • правильності наданої інформації про транспортний засіб (модель та номерний знак).

У разі, якщо під час заповнення реєстраційної форми людина не вказала або зробила помилку в контактних даних, то працівники сервіс-центру не зможуть її обслужити. Також потрібно повністю вказувати своє прізвище, ім’я та по батькові, модель та номерний знак транспортного засобу.

Нагадуємо, що для того, аби скористатися послугами мобільного сервісного центру МВС, жовтоводцям необхідно звернутися до адміністраторів Центру надання адмінпослуг (бульвар Свободи, 56/127, колишнє приміщення банку «Фінанси та Кредит») та попередньо зареєструватись.

Наступний приїзд сервіс-центру заплановано на січень 2018 року, орієнтовно після 14-го числа. Місце проведення прийому – виконавчий комітет Жовтоводської міської ради.

За інформацією офіційного сайту Жовтоводської міської ради

/2017/12/10/novij-vizit-mobilnogo-servisnogo-centru-ochikuyetsya-u-sichni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Жовтих Водах відзначили День місцевого самоврядування
Следующая запись
День Збройних Сил України відзначили у міському музеї
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *