Новини міста Жовті Води

На СхідГЗК призначено нового в.о. генерального директора
Із 3 липня, згідно з наказом генерального директора ДК «Укратомпром», Олександр Вікторович Гребенюк виконує обов’язки генерального директора ДП «СхідГЗК».
О.Гребенюк, 1958 р.н., народився в м.Дніпродзержинськ. Закінчив хіміко-технологічний факультет Дніпродзержинського індустріального інституту.
Трудову діяльність розпочав у 1975 році. Працював на різних підприємствах і посадах, у тому числі у Дніпродзержинському міськвиконкомі, заступником начальника міськкомунгоспу м.Дніпродзержинськ, у державних органах управління – І заступником начальника адміністрації зони відчуження і безумовного відселення м.Чорнобиль МНС України. Остання перед призначенням посада – радник І віце-президента з питань економічної політики та корпоративного розвитку ДП НАЕК «Енергоатом».
Олександр Гребенюк, виступаючи на міській оперативці, зазначив, що за п’ять днів, які він перебуває у Жовтих Водах, встиг познайомитися не лише з комбінатом, а й з містом. Щодо СхідГЗК – підприємство має гарну перспективу, очікується збільшення видобутку та переробки уранової сировини, є всі умови для залучення інвестицій із різних джерел, будуть використовуватися й власні можливості, для освоєння тих чи інших родовищ. Стосовно взаємодії з міськими структурами, комбінат як допомагав місту, так і допомагатиме. Нині поставлено завдання 10 серпня розпочати запуск сірчанокислотного виробництва, щоб вийти на режим 15-го, – повідомив О.Гребенюк.

За даними статистики
У Жовтих Водах найкращий в області показник щодо проведення флюорографічного обстеження населення, тобто у нас «пройшли рентген» 19,3 тис. мешканців міста, що становить 106% від плану.
Щодо міграційного стану. За 5 місяців 2007 року кількість мешканців області зменшилась на 12,5 тис. осіб, що становить 0,03 % від наявного населення. У Жовтих Водах – зменшення становить 224 особи або 0,44% від наявного населення. На 1 червня 2007 року в Жовтих Водах налічувалось 50457 мешканців.
Найголовніша проблема
Теплозабезпечення міста взимку залишається найбільш важливою і актуальною проблемою, і має стати головним питанням для усіх жовтоводців, – наголосив міський голова В.Голуб. Адже від своєчасних розрахунків споживачів із надавачем послуг, Тепломережею, прямо залежить добробут і комфортне проживання холодної пори року, яка, до речі, не за горами, усієї громади міста – і працюючих, і дітей, і хворих, і немічних. Через незадовільні платежі підприємство має борг із виплати зарплати за один місяць, а це 400 тис.грн., не кажучи вже про існуючий 11-ти мільйонний борг за спожитий газ. Тож, чи буде місто з теплом, залежить від кожного його мешканця.
Обрізайте гілки дерев
Міський голова одержав лист від голови облдержадміністрації з приводу стурбованості Дніпроенерго проблемою збільшення кількості випадків пошкодження повітряних електроліній 4 кВт через порушення охоронних зон. Йдеться про несанкціоноване висадження високорослих багаторічних дерев власниками земельних ділянок.
Аварійні ситуації з електропостачанням, які траплялися в місті у травні-червні, перш за все пов’язані з пошкодженням електроліній гілками дерев, які висаджені в охоронній зоні, – зазначив В.Голуб. Подібні пошкодження найчастіше трапляються у приватному секторі. Цього допускати не можна, власникам дерев треба подбати про обрізання гілок.
Загалом, проблема тут є – не усі можуть власноруч упоратися з гілками, а ВЖРЕО не має у достатній кількості працівників, які виконують цю роботу, та й ті мають досить велике навантаження. Можливо, тут могла б допомогти якась приватна структура, надаючи зазначені послуги. Крім цього, частину гілок обрізує жовтоводське енергетичне підприємство.
«Металісти» викрали бюст генерал-майора
1 липня до міліції звернулась громадянка, яка заявила, що в період з 17 червня по 1 липня невідомими особами скоєна наруга над могилою її покійного чоловіка – ветерана Великої Вітчизняної війни, генерал-майора Єфімова. Копію викраденого бронзового бюсту ветерана жовтоводці могли бачити у міському музеї. Резонансний злочин було розкрито протягом кількох годин. Було встановлено, що крадіжку здійснено групою осіб, раніше засуджених. Затримано підозрюваного у скоєні злочину громадянина В., 1968 р.н., який розповів, що злочин вчинено 22 червня. На жаль, викрадений бюст генерал-майора Єфімова зловмисник та його спільник, встигли знищити. За фактом злочину порушено кримінальну справу за ст.297 УК України, ведеться слідство. Правоохоронцями встановлено пункт, до якого викрадачі здали «метал».
Пияцтво і наркоманія
Пияцтво сприяє одержанню різноманітних травм. За минулі вихідні дні медсанчастиною зареєстровано 35 травм, із яких 15 одержано у стані алкогольного сп’яніння. Наркомани заважають нормально працювати аптеці, яка знаходиться в приміщенні хірургічного відділення СМСЧ-9, вимагаючи продати їм димедрол, який, як відомо, відпускається за рецептом. А до туберкульозного відділення постачання наркотиків відбувається практично безперешкодно. Питання щодо охорони цих об’єктів вирішується.
Сплачуймо за землю
На обліку податкової інспекції перебувають 2392 громадянина, які мають гаражі й не сплачують земельний податок, а також 179 недоїмників із плати за землю під домоволодіннями. Суми земельного податку тут невеликі (за гараж – 0,60 грн. на рік), але загальна вже становить понад 9 тис.грн. Враховуючи те, що люди нині зайняті, податкова готова, за попередньою домовленістю, прийняти платника у зручний для нього час, варто лише зателефонувати 3-36-27.

Наталя СІРА, газета «Жовтоводські Вісті»
з оперативної наради у міськвиконкомі.

/2007/07/24/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B0-%D0%B6%D0%BE%D0%B2%D1%82%D1%96-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Жовтих Водах врятували хлопчика
Следующая запись
Три нових випадки туберкульозу
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *