У Жовтих Водах врятували хлопчика

26 червня «швидка допомога» доправила до приймального відділення медсанчастини десятирічного хлопчика, який мало не потонув. Його врятували дев’ятнадцятирічні юнаки. Подробиці розповів редакції «ЖВ» безпосередній учасник тих подій Андрій БЕЛДИМЕНКО.
Того дня випускники ВПУ-70, майбутні електрогазозварювальники, саме захищалися. Після захисту вирішили відпочити біля водоймища у дитячому парку. Не встигли зайти у воду, як почули, що, наче, хтось тоне. Гукала дівчинка. Хлопці вирішили допомогти й почали заходити у воду. Григорій Янцевич практично випадково наштовхнувся на хлопчика, який вже добряче наковтався води. Його винесли на берег. Хлопці не розгубилися. Андрій Белдименко почав робити малому штучне дихання та інші вправи, щоб той отямився. А він то відкривав очі, то знову втрачав свідомість. Одночасно по мобілці викликали «швидку», а поки вона їхала Андрій продовжував робити штучне дихання.

Нарешті швидка допомога прибула і доправила десятирічного Владислава Галузу, вихованця спецшколи, до реанімації. Андрій зазначив, що, якби хлопчик не опинився на мілководді, не відомо, чим би усе скінчилось. Адже вода, через глину, досить мутна, і знайти його було б набагато важче. Тож, Владиславу просто поталанило, і вони його вчасно витягли.
Від редакції. Хлопчику пощастило двічі – не лише тому, що він опинився на мілководді, а ще й тому, що поряд опинилися небайдужі молоді люди, які, до того ж, знали й володіли необхідними прийомами рятування. Тож, Жовті Води можуть пишатися своєю підростаючою зміною!

М.БОГДАНОВА,

«Жовтоводські вісті»

/2007/07/23/%D1%83-%D0%B6%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B8%D1%85-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%85-%D0%B2%D1%80%D1%8F%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D1%85%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D1%87%D0%B8%D0%BA%D0%B0-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В Желтых Водах будут строить полигон для твердых бытовых отходов.
Следующая запись
Новини міста Жовті Води
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *