Пішла з життя Тетяна Хітяєва – талановитий педагог музшколи

Адміністрація та колектив МКЗК «Жовтоводська музична школа» з великим сумом та скорботою сповіщають що 12 лютого 2018 року після важкої, тривалої хвороби пішла з життя чудова людина, талановитий педагог-піаніст, майстер своєї справи – Хітяєва Тетяна Миколаївна, яка все своє життя присвятила музично-естетичному вихованню юних жовтоводців. Сама в минулому випускниця музичної школи і все своє недовге життя віддала рідному навчальному закладу як учениця і як педагог.

Hityaeva

Тетяна Миколаївна після закінчення Дніпродзержинського музичного училища в 1991 році розпочала роботу в «Жовтоводській музичній школі». За цей невеликий проміжок часу своїм талантом знаходити і розвивати здібнних учнів внесла великий вклад в розвиток фортепіанного відділу, в зміцнення та підняття авторитету музичної школи на всіх рівнях. Тетяна Миколаївна передавала свої знання та вміння багатьом учням свого класу, виховала та дала путівку в професійний світ музики багатьом своїм вихованцям. Вона – одна з перших педагогів, яка підготувала яскравих випускників до вступу в престижну школу-інтернат для обдарованих дітей імені М.Лисенка при Київській консерваторії, які представляли не тільки м.Жовті Води, а і всю Україну на відомих міжнародних конкурсах.

Адміністрація та колектив школи висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким. Ім’я Тетяни Миколаївни – чудової людини та талановитого педагога, навічно залишиться в історії музичної школи та в пам’яті колег та співробітників навчального закладу.

Прощання з Хітяєвою Тетяною Миколаївною відбудеться 14 лютого 2018 року об 11.00 год. в Храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Адміністрація та колектив МКЗК «Жовтоводська музична школа»

 

/2018/02/13/pishla-z-zhittya-tetyana-xityayeva-talanovitij-pedagog-muzshkoli/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Військомат закликає: “Не ховайтесь від призову!”
Следующая запись
До Міжнародного дня рідної мови
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *