П’яні водії ледь трималися на ногах

До Жовтоводського відділу поліції протягом тижня з 26 червня по 3 липня надійшло 188 звернень та повідомлень. 26 було внесено до ЄРДР. Були крадіжки, 3 грабежі (встановлюються особи, проводяться слідчі заходи). Зареєстровано 2 факти зберігання наркотичних засобів, 1 факт вирощування наркосировини. Проводяться експертизи, особи встановлені. Найближчим часом їм буде пред’явлено підозру за ці дії.

Протягом тижня сталося три ДТП. Одну особу травмовано, вона потребувала медичної допомоги. Складено 56 адмінпротоколів. Переважно, завдяки реагуванню патрульної поліції. Один із пріоритетів – профілактика вчинення ДТП. Було виявлено двох водіїв, які керували транспортом у стані алкогольного сп’яніння.

У зв’язку з цим заступник начальника Жовтоводського відділу поліції Сергій Єфремов звернувся до жовтоводців: «Шановні мешканці. Керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння передбачає не тільки накладення адміністративного штрафу понад 10 000 грн., але й вилучення водійського посвідчення. Тому, перед тим як вжити стакан оковитої, подумайте про наслідки… Керуючи транспортним засобом у такому стані, ви є не тільки імовірним злочинцем, спричинивши ДТП, так і стати її учасником. Двоє осіб, яких виявили цього тижня, ледве трималися на ногах».

ІА «Имеется мнение»

/2017/07/06/pyani-vodi%d1%97-led-trimalisya-na-nogax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Дніпрі відбулася всеукраїнська нарада щодо крадіжок майна Укртелекому
Следующая запись
ПрАТ «Гарант Метиз Інвест» пропонує вакансії
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *