Поліція розслідує шахрайства з банківськими картками

Працівниками Жовтоводського відділу поліції продовжуються проводитись заходи спрямовані на розкриття та притягення до відповідальності осіб, які вчини злочини проти власності в тому числі з використанням банківських платіжних засобів.

Так, в травні 2017 року, слідчим відділом Жовтоводського ВП спільно з сектором кримінальної поліції було викрито мешканку міста Жовті Води, котра знайшла соціальну картку “Ощадбанку” і замість того, щоб здати її працівникам банку або повідомити поліцію, присвоїла її та в подальшому використала, викравши з неї грошові кошти. Тим самим спричинивши матеріального збитку потерпілій і негативно вплинувши на репутацію банківської установи.

На даний час, особі було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст. 185 та ч.1 ст. 357 КК України. По кримінальному провадженню продовжуються проводитись слідчі дії з метою документування фактів злочинної діяльності, після чого обвинувальний акт щодо останньої буде скерований до Жовтоводського міського суду.

Хочемо нагадати Вам, що банківська картка є документом, привладення, викрадення або вимагання якого тягне за собою притянення до кримінальної відповідальності. Якщо Ви випадково знайдете чужу банківську картку, просимо Вас повідомити про це поліцію або найближчу банківську установу.

Жовтоводське відділення поліції ГУНП ДО

/2017/05/25/policiya-rozsliduye-shaxrajstva-z-bankivskimi-kartkami/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Жовтих Водах пограбували центральну бібліотеку
Следующая запись
KOZAK FEST ` 2017. День другий
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *