У Жовтих Водах пограбували центральну бібліотеку

У мегаполісах злочинці грабують банки, у Жовтих Водах – бібліотеки. Уже вдруге зі злочинними діями стикаються заклади Жовтоводської централізованої бібліотечної системи. Її директор Катерина Бєлякова розповіла ІА «Имеется мнение» про те, що сталося:

«Вранці 22 травня, близько 5.20, мені повідомили, що у нашій центральній бібліотеці вночі побували злочинці. Сторож школи №12, у приміщенні якої знаходиться бібліотека, під час обходу території побачив зламані ролети та розбитий склопакет у дверях. Разом зі співробітниками поліції ми оглянули приміщення. Двері до кабінетів були зачинені, але майже біля кожного на підлозі побачили сірники (хтось намагався їх палити, щоб роздивлятися замки). У одному з кабінетів двері були виламані. Звідти зник системний блок комп’ютера».

Враховуючи мінімальне фінансування закладів культури, такий злочин – велика проблема для бібліотеки. Для відновлення пошкодженого майна потрібні кошти, які не були передбачені у бюджеті. Окрім того, на комп’ютері зберігалася важлива інформація зі списками літератури – результат трьохмісячної праці співробітника, який займався систематизацією.

Раніше (наприкінці грудня) від злочинців уже постраждав філіал №3 централізованої бібліотечної системи, який знаходиться на вулиці Заводській. Зник фотоапарат та інші речі.

Катерина Бєлякова звертається до небайдужих громадян із проханням про допомогу. Після пограбування центральної бібліотеки треба відремонтувати ролети, двері, виготовити захисні решітки. Підраховано, що на ці заходи потрібно близько 6-7 тисяч гривень.

«Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу», – зазначає Катерина та повідомляє реквізити:
ОКПО 05534367, МФО 805012
р/р 31555304247340 (код доходу 25020200)
УДКСУ у м.Жовті Води.
Призначення: на господарські потреби закладу (Централізована бібліотечна система).
ІА «Имеется мнение».

/2017/05/24/u-zhovtix-vodax-pograbuvali-centralnu-biblioteku/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Як 662 тис. гривень, повернуті прокуратурою у держбюджет, перетворилися на нуль
Следующая запись
Буккроссинг в Желтых Водах от Андрея Иванова
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *