В Жовтих Водах засуджено двох молодиків, які заради телефона напали на чоловіка

Вироком Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області 22 лютого 2017 року двох молодиків 20-ти років та 21-го року визнано винними у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із застосуванням насильства, яке є небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений за попередньою змовою групою осіб).

телефон

Встановлено, що у серпні 2016 року вказані особи в стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи на вулиці прослідували за чоловіком 36-ти років інвалідом ІІІ групи, з метою заволодіти його мобільним телефоном. Наздогнавши потерпілого, один із хлопців підійшов з-заду та обхопив останнього рукою за шию, поваливши його на землю, а інший хлопець у цей час наніс жертві удар ногою в область грудної клітки.

Потерпілий, намагаючись захистити себе від розбою, отримав від зухвальців множинні удари кулаками рук в область тулуба, голови та обличчя. Один із нелюдів, реалізовуючи свій злочинний умисел, направлений на заволодіння мобільним телефоном шляхом розбою, наніс удар невстановленим слідством предметом в область голови потерпілого. Після чого, молодики вирвали з рук потерпілого мобільний телефон марки «SonyXperia» вартістю 2 876, 14 гривень.

Свою вину зловмисники визнали частково. Проте, прокурором Жовтоводської місцевої прокуратури в кримінальному провадженні під час підтримання державного обвинувачення в суді доведено їх вину в повній мірі.

Суд призначив двом злочинцям покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього особисто належного їм майна.

Жовтоводська місцева прокуратура

/2017/03/01/v-zhovtix-vodax-zasudzheno-dvox-molodikiv-yaki-zaradi-telefona-napali-na-cholovika/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводці провели акцію «Допоможи захиснику України»
Следующая запись
Празднование Масленицы в Желтых Водах. Фотоотчет
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *