Привітали дітей учасників АТО та дітей з особливими потребами

У Центрі дитячої творчості відділу освіти наприкінці грудня відбулися чергові заходи соціальної акції «Від серця до серця». Цього разу у центрі уваги опинилися діти учасників АТО та діти з особливими потребами, яких привітали з новорічно-різдвяними святами.

CDT_Abramov

 

Яскравий концерт, подарунки, ігри та безліч посмішок – саме таким було новорічне свято, організоване службою у справах дітей виконкому міськради та ЦДТ відділу освіти.

«Це вже гарна традиція – проводити подібні заходи для жовтоводських діток. Третій рік поспіль у рамках соціальної акції «Від серця до серця» напередодні Нового року та Різдва ми влаштовуємо свято для дітей учасників АТО та дітей з інвалідністю, – зазначив міський голова Володимир Абрамов. – Бажаю маленьким жовтоводцям веселих свят, ще більших досягнень у навчанні, а батькам – здоров’я, миру, злагоди та терпіння».

За активну участь у громадському житті школи, класу, високі досягнення у навчанні та спорті, перемоги у предметних олімпіадах, активну громадську позицію та діяльність у місті, В.Абрамов вручив Подяки міського голови найкращим школярам.

Відзнаки отримали Пислар Марія та Копань Анна, учениці НВК №6 «Перспектива»; Гуменюк Ксенія, учениця СШ №8; Третяк Тетяна та Свідло Єлизавета, учениці ліцею природничо-наукового навчання; Войтенок Дар’я, учениця СШ №3; Волошин Євгеній, учень спецшколи; Іщенко Єлизавета, учениця НВК «Дивосвіт»; Москалець Єлизавета, учениця СШ №10; Ващук Даниїл, учень СШ №12.

Далі на присутніх чекали хореографічно-вокальні та жартівливі виступи гуртківців ЦДТ, рухливі ігри, привітання від Діда Мороза та Снігуроньки, новорічні подарунки, надані народним депутатом України Юрієм Березою.

За інформацією офіційного сайту Жовтоводської міської ради, фото Наталії Кобиляк

/2018/01/07/privitali-ditej-uchasnikiv-ato-ta-ditej-z-osoblivimi-potrebami/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Запрошення на свято від християнських церков
Следующая запись
Доба без світла – Першотравнева, 36
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *