Проблему ліків для онкохворих зможе вирішити комунальна аптека

До редакції ІА «Имеется мнение» зверталася дописувачка, стурбована серйозною проблемою: необхідністю їздити до Пятихаток за знеболюючими для онкохворих. Чи є способи вирішення цього питання – міський голова Володимир Абрамовпоцікавився у в.о. начальника СМСЧ-9 Нелі Тарасьєвої.

medicina
 

Н.Тарасьєва пояснила, що аптека мережі «Ліки України» у нашому місті закрилася. Це відбулося досить швидко. У Дніпропетровській області ліцензії на реалізацію наркотичних лікарських препаратів мали лише дві аптечні мережі: «Ліки України» та «Фармація». На запрошення жовтоводської медсанчастини у Жовтих Водах побували представники «Фармації». Але, проаналізувавши аптечний ринок міста, вирішили, що відкривати свою аптеку їм не вигідно.

Аптеки, які працюють сьогодні у Жовтих Водах, не бажають отримувати ліцензію, яка обов’язково потрібна для роботи з наркотичними лікарськими засобами. Тому й змушені жовтоводці їздити до П’ятихаток. Люди об’єднуються: один їде за ліками для кількох, узявши рецепти у кожного.

Міський голова Володимир Абрамов зауважив, що влада розглядає можливість відкриття комунальної аптеки. Якщо це вдасться зробити, то ця аптека отримає відповідну ліцензію. Отже, це поки що єдиний шанс на вирішення проблеми, про яку написала наша читачка.

ІА «Имеется мнение»

/2017/12/19/problemu-likiv-dlya-onkoxvorix-zmozhe-virishiti-komunalna-apteka/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Вітаємо мотокросменів клубу «Ювілейний» з перемогою
Следующая запись
24 декабря, 20:00 Wasted Heroes, арт-кафе ETAGE
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *