За контрактом в Державну прикордонну службу

Жовтоводський міський центр зайнятості спільно з представником окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України Віталієм Рейдою організували і провели скайп-конференцію для 22 безробітних міста в томі числі і демобілізованих учасників АТО.
Віталій Рейда ознайомив присутніх з термінами контрактів, умовами та перспективами проходження військової служби за контрактом. Він акцентував увагу на належному грошовому забезпеченні (мінімальна заробітна плата рядового складу з 01 січня 2016 року від 7000 грн.); безкоштовному обслуговуванні у військових медичних закладах для військовослужбовців та членів їх сімей; можливості проживання не в казармі а вдома; соціальних пакетах.Представник регіонального центру комплектування ДПСУ знайомив присутніх з переліком вакантних посад рядового, сержантського та старшинського складу для проходження військової служби за контрактом у державній прикордонній службі України. Також акцентував увагу присутніх, що у центрі зайнятості можна ознайомитись з інформаційними матеріалами, що презентують військову службу за контрактом та службу в резерві, а саме: в інформаційному секторі, в секторі сприяння зайнятості та залі для семінарів можливо ознайомитись з матеріалами ДПСУ про можливість та умови проходження військової служби за контрактом.
З початку року це перший досвід проведення скайп – конференції між роботодавцем та безробітними в Жовтоводському міському центрі зайнятості. За результатами проведеної роботи особи, які виявили бажання поєднати свою долю з військовою службою мали змогу задати питання безпосередньо представнику окремого регіонального центру комплектування ДПСУ, та отримати фахові рекомендації щодо своїх подальших кроків до працевлаштування за контрактом. Подібні заходи планується проводити і надалі бо вони допомагають вирішити проблему працевлаштування безробітних які хотіли би пов’язати своє професійне майбутнє з військовою с
Подібні заходи планується проводити і надалі бо вони допомагають вирішити проблему працевлаштування безробітних які хотіли би пов’язати своє професійне майбутнє з військовою службою, відстояти своє право на свободу та незалежність, захистити рідну державу.
Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Галієва Т.В.

/2017/03/16/za-kontraktom-v-derzhavnu-prikordonnu-sluzhbu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Учні Школи Козацького Гарту «Хорт» ім. М.Пошедіна взяли участь у спортивних змаганнях
Следующая запись
Спасение желтоводского мальчика, травмированного ножом газонокосилки, медики называют чудом
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *