Прохання про допомогу для Віктора Масляного

Шановні жовтоводці! Звертаємось до Вас з проханням зберегти життя гарної, доброї, порядної людини – Масляному Віктору Миколайовичу 06.11.1953 р.н.

Постійно він знаходиться на лікуванні у відділенні інтервенційної кардіології м. Дніпро.

Діагноз: Стабільна стенокардія, степозуючий короносклероз, багатосудинне ураження коронарних артерій (копія довідки додається).

Стан здоров’я різко погіршився і йому терміново потрібна операція: стенування коронарних артерій. Стенти з лікувальним покриттям надає Дніпровський центр кардіології та кардіохірургії ДОР (які коштують 64 000 грн). Але потрібна система доставки: направляючий катетер, конектор, ротатор, коронарний провідник, балон катетер, яка коштує 38 000 грн. Усі свої збережені кошти було витрачено на довготривале лікування. Весь вік проробивши шахтарем, за свою сумлінну працю Віктор Миколайович отримує мінімальну пенсію. Звернувшись до міськвиконкому, відділу соціального захисту та банків, він отримав відмову. Значну підтримку надав депутат Дніпропетровської облради Дмитро Чорний – 5 000 грн, обласний соціальний захист 2 100 грн, але цих коштів не достатньо. Життя Віктора Миколайовича опинилось в руках долі, тож давайте не будемо байдужими та допоможемо.

Картка ПриватБанку 5168 7553 9377 4308 Масляний Віктор Миколайович.

Моб. 095 940 97 59.

Ваша підтримка допоможе врятувати людині життя!

/2016/11/11/proxannya-pro-dopomogu-dlya-viktora-maslyanogo/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Прес-конференція поліції: таксистам нанесено незначний для відкриття справ збиток
Следующая запись
Циганка Аза. Мюзикл на 2 діх в Жовтих Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *