Прокуратура просить повідомляти про втручання у підприємницьку діяльність

У прокуратурі м.Жовті Води створено телефон «гарячої лінії», на який приймається інформація про факти незаконного втручання у підприємницьку діяльність із боку службових осіб органів влади і контролю, правоохоронних органів.

Законом України «Про основні засади державного нагляду (контрою) у сфері господарської діяльності», а також окремими спеціальними законами визначені підстави для проведення планових та позапланових перевірок, порядок оформлення та пред’явлення суб’єкту, що перевіряється, документів, які надають право на проведення перевірок тощо. В разі недотримання визначеного законом порядку проведення перевірок із боку контролюючих та правоохоронних органів, здійснення необґрунтованого тиску на підприємців, які здійснюють свою діяльність відповідно до вимог чинного законодавства, за повідомленнями, отриманими на телефон «гарячої лінії», прокуратурою м.Жовті Води буде проводитись відповідна перевірка.

При виявленні порушень вищезазначеного законодавства будуть ужиті відповідні заходи прокурорського реагування.

Повідомлення із зазначених питань приймаються відповідальним за цей напрямок роботи працівником прокуратури з 9.00 до 18.00 за телефоном 5-62-71.

Прокуратура м.Жовті Води.

/2012/11/10/prokuratura-prosit-povidomlyati-pro-vtruchannya-u-pidpriyemnicku-diyalnist/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Система електронного документообігу «Медок»
Следующая запись
Требуется менеджер по продажам
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *