Система електронного документообігу «Медок»

Система електронного документообігу «Медок» була створена в 2010 році компанією «БЕСТ» — одним з провідних розробників програмного забезпечення для бухгалтерського обліку та управління підприємством. Компанія «БЕСТ» входить до складу широко відомої на українському ринку ІТ-корпорації «Інтелект-Сервіс». 

Ідея створення нового програмного комплексу з'явилася у компанії «БЕСТ» у відповідь на побажання понад 150 000 наших улюблених постійних клієнтів, які вже не перший рік користуються перевагами електронної підготовки та здачі звітності, працюючи з програмним комплексом «БЕСТ-ЗВІТ».
І ось в 2010 році компанією була запропонована вдосконалена система електронного документообігу «Медок», яка ще більше спростила життя і професійну діяльність кожного бухгалтера і вже зараз економить час, сили і ресурси своїх користувачів.
Серед тих, хто гідно оцінив нову систему, — ПрАТ «Київстар», НБУ, ТОВ «Хенкель Україна», компанія «МТС» (Україна), ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України» («Укрексімбанк»).

 
Завдання системи «M.E.Doc»:
 
— Зробити процес створення і здачі бухгалтерських звітів в державні органи легше, простіше і швидше, 
— Упорядкувати та спростити документообіг всередині і поза підприємством.
На сьогоднішній день система «Медок» за своїми функціональними можливостями не має аналогів на ринку України. 
«Медок» працює з різними типами електронних документів: звітами, податковими накладними, актами, договорами. У «Медок» вони стають електронними оригіналами паперових документів, завдяки можливості накладання електронного цифрового підпису (ЕЦП).
Відповідно до закону України «Про електронний цифровий підпис» документ, підписаний ЕЦП, яка отримана в акредитованому центрі сертифікації ключів (наприклад, «УСЦ»), має таку ж юридичну силу, як і його паперовий прототип, скріплений печаткою та власноручними підписами відповідальних осіб . 
У «Медок» можна створити, перевірити, роздрукувати і зберегти звіти, податкові накладні в єдиній системі або на будь-якому компактному електронному носії. Після підписання ЕЦП документи можна відправити по електронній пошті в контролюючі органи або контрагентам та отримати звіти про доставку та квитанції про їх обробці. 
Все це істотно полегшує, спрощує і прискорює процеси підготовки та здачі звітності, рівно, як і весь процес документообігу всередині і поза компанією в цілому. «Медок» економить час, який марно і безповоротно витрачається у чергах контролюючих органів і на спілкування з держслужбовцями. «Медок» заощаджує ресурси, які «йдуть» на пересилання паперових документів — актів, податкових накладних — контрагентам та на їх подальше зберігання. 
На території України система електронного документообігу «Медок» поширюється розгалуженою партнерською мережею компанії «БЕСТ», яка налічує 550 організацій. Це дозволить без особливих зусиль і довгих пошуків придбати наш новий програмний продукт в будь-якій точці країни. 
Наші дилери забезпечують кожному користувачеві «Медок» високоякісне технічне і консультаційне обслуговування. Кваліфіковані фахівці, що пройшли сертифікацію безпосередньо в компанії — розробника, навчать і проконсультують Вас по роботі з програмою. Також під час виїзду до клієнта або по «гарячій Лінії» консультації вони своєчасно оновлюють «Медок» відповідно до змін у чинному законодавстві.
РЕЄСТР ЗВІТІВ
«Медок» зберігає створені і відправлені документи в єдиній системі. Модуль «Реєстр звітів» дозволяє з легкістю знайти будь-який документ за датою його подачі/прийняття, а також відстежити терміни здачі кожного звіту. Функція відображення звітів в реєстрі документів по терміну здачі не дасть Вам пропустити дату подання звіту до держорганів.
За допомогою вбудованих в реєстр фільтрів пошуку можна з легкістю відсортувати документи по цікавого Вас статусом («у дорозі», «готові до подачі», «вірні», «прийняті», «не прийняті», «на підпис», «помилкові», «імпортовані») і почати роботу з ними прямо з реєстру.
Імпорт даних з інших ПРОГРАМ
Раніше Ви користувалися іншою бухгалтерською програмою і вирішили перейти на «Медок»? 
Жоден створений в іншій програмі документ не загубиться! «Медок» просто і швидко імпортує всі необхідні дані зі старої системи в нову і помістить їх в окрему групу Реєстру звітів — «імпортовані».
Перевірка правильності заповнення ЗВІТІВ
Правильність заповнення Ваших звітів автоматично перевіряється програмою за методиками перевірок контролюючих органів. Заповніть звіт і запустіть функцію перевірки. Якщо «Медок» знайде помилку в ході перевірки вона буде виділена червоним кольором. А в нижній частині вікна з'явиться повідомлення з докладною інформацією про помилку. Це позбавить Вас від необхідності довгої ручної повторної перевірки виконаної роботи, і Ви можете бути абсолютно впевнені, що звіт заповнений без помилок.
Накладання електронного цифрового підпису (ЕЦП)
Система «Медок» є надійним засобом накладання ЕЦП. Ви зможете додати юридичну силу будь-якого документу, створеному в «Медок», і в лічені секунди відправити його в контролюючі органи по електронній пошті. Процес підписання документів ЕЦП в системі «Медок» дуже простий. Програма покроково «проведе» користувача по всій послідовності дій для підписання документів ЕЦП.
 
ВІДПРАВКА ДОКУМЕНТІВ ПО ЕЛЕКТРОННІЙ ПОШТІ
«Медок» передбачає можливість відправки створених в системі документів по електронній пошті без використання додаткових програм для відправки повідомлень через Інтернет. Це суттєво спростить та прискорить процес обміну інформацією з контролюючими органами та контрагентами.
А сервіс автоматичної обробки пошти звільнить від необхідності чекати повідомлення про доставку документа або квитанції про його прийняття перед комп'ютером. Програма сама через певний проміжок часу перевіряє скриньку електронної пошти на наявність нових повідомлень. Коли нове повідомлення буде отримано, програма сповістить користувача про цю подію.
НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА
Всі документи, створені в «Медок» і підписані ЕЦП, мають повноцінну юридичну силу, а всі операції з документами в системі електронного документообігу «Медок» здійснюються у повній відповідності з чинним законодавством України:
— (. № 2599-IVот 22.05.2003 р) Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг»;
— Закон України «Про електронний цифровий підпис» (№ 852-IV від 22.02.2003 р.);
— Наказ ДПАУ № 233 «Про подачу електронного цифрового звітності» від 10.04.2008 р;
— (. № 7-7 від 19,0402007 г) Постанова Управління пенсійного фонду України «Про затвердження порядку подання звітів до Пенсійного фонду України в електронній формі»;
— Наказ державного комітету статистики України — (№ 3 від 12.01.2011 р.).
ТОВ «БЕСТ» входить до групи компаній «Інтелект-Сервіс», яка впродовж 20 років є розробником спеціалізованого програмного забезпечення для автоматизації бухгалтерського обліку, управління підприємством та електронного документообігу. Партнерська мережа група компаній «Інтелект-Сервіс» налічує близько 550 компаній, які займаються розповсюдженням та обслуговуванням програмних продуктів на території України.
Це — далеко не всі переваги нової системи електронного документообігу «Медок».
Більш докладно про всі функціональні можливості програмного комплексу Ви можете дізнатися на сайті www.me-doc.com.ua
або звернувшись на «гарячу лінію» компанії «БЕСТ» по телефону 0 (44) 206 72 10
 
ЗРОБІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР — ВИБЕРІТЬ «MEDOC»!
ТОВ «БЕСТ», м. Київ, вул. Новокостянтінівська, 9
тел:. +380 (44) 206 72 15
www.me-doc.com.ua
 
В місті Жовті Води та П'ятихатському районі, Петрівському районі Кіровоградської обл., працює офіційний дилер компанії «БЕСТ» та адміністратор реєстрації ТОВ "Український сертифікаційний центр"  Лова Володимир Миколайович.
Для одержання більш докладної інформації завітайте на сайт регіонального представника www.me-doc.net.ua та www.lova.com.ua, або зателефонуйте за номерами у м. Жовті Води (05652) 6-19-46, або за мобільними номерами 097-391-12-82, або 095-180-51-40.
 
Информация размещена на правах рекламы

/2012/11/09/sistema-elektronnogo-dokumentoobigu-medok/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Коллектив УТСЗН отметил профессиональный праздник
Следующая запись
Прокуратура просить повідомляти про втручання у підприємницьку діяльність
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *