Результати обговорення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення КП «Жовтоводський водоканал»ДОР»

У газеті «Жовтоводські вісті» від 21.05.2010р. №21 був оприлюднений для обговорення громадськістю проект регуляторного акту «Про погодження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для населення та інших споживачів м.Жовті Води».
З метою врахування думки громадськості та проведення всебічного та детального аналізу запропонованих розрахунків тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення розпорядженням міського голови №181-р від 13.05.2010р. була створена робоча група з питань перевірки цих розрахунків, до складу якої увійшли депутати міської ради, фахівці виконкому та фінансового управління міської ради, ДП «СхідГЗК», КП «Жовтоводськтепломережа» та представник профспілкової організації.
Робоча група розпочала свою роботу 18.05.2010р. і провела 4 засідання з питань перевірки вартості тарифів на послуги КП «Жовтоводський водоканал»ДОР» з водопостачання та водовідведення, останнє з яких відбулося 09.06.2010р. За період роботи члени робочої групи проводили перевірку всіх складових тарифу безпосередньо на підприємстві, а свої зауваження та пропозиції надавали голові робочої групи в письмовій формі, які в подальшому обговорювалися на засіданнях робочої групи.
Враховуючи численні зауваження членів робочої групи, викладені в акті перевірки, тарифи були визнані економічно необґрунтованими. Робоча група рекомендувала міському голові Голубу В.Ф. повернути запропоновані розрахунки тарифів на доопрацювання, а директору КП «Жовтоводський водоканал»ДОР» Войсковій Н.І. – розробити заходи щодо зменшення собівартості послуг з водопостачання та водовідведення для недопущення збиткової роботи підприємства.

Виконком Жовтоводської міської ради.

/2010/06/21/tarif/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Почему темно на улице Горького?
Следующая запись
Реорганизация Новоконстантиновки начата, но чиновники обещают «военные действия»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *