Жовтоводська злочинність вражає навіть Дніпропетровську облраду

Кримінальні події тижня з 11 до 18 вересня охарактеризував Віталій Шпак, керівник Жовтоводського відділу поліції.

Зареєстровано 182 заяви та повідомлення про кримінальні правопорушення та інші події. У тому числі 11 крадіжок, 1 шахрайство, 2 факти спричинення тілесних ушкоджень різної ступені тяжкості, 3 пожежі, 2 ДТП без травмованих ті інші події.

Працівниками поліції виявлено 3 факти незаконного зберігання зброї та боєприпасів (вилучено 1 кастет, 2 гранати – РГД-5 і боєприпас для гранатомету). Виявлено 1 факт незаконного зберігання наркотиків – у місцевого мешканця було 9 контейнерів із речовиною, схожою на опій ацетильований. Проводиться дослідження.

Складено 70 адмінпротоколів. У тому числі за куріння у невстановлених місцях – 14, розпивання спиртних напоїв – 14, за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння – 3 протоколи.

Міський голова Володимир Абрамов зазначив, що йому було соромно, коли голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов висловив своє незадоволення та стурбованість із приводу крадіжок світильників, які відбуваються у нашому місті. Міський голова зауважив, що керівництво області цікавиться життям міста, отримуючи інформацію у тому числі з публікацій у інтернет-виданнях. Тож звідти дізнається про подібні ганебні події. Область обурюється: гроші облбюджету виділяються, а майно трощиться.

Мер закликав керівництво поліції приділити увагу питанню крадіжок та поцікавився: які заходи були вжиті після того, як на відео було зафіксовано особу під час пошкодження світильника?

Віталій Шпак відповів: «Було складено адмінпротокол, матеріали направлено до суду за дрібне хуліганство» та визнав, що проблема з крадіжками світильників має місце: «Не можна сказати, що особовий склад не працює. У нас відбувається дуже багато злочинів, частина з них розкривається. Але через ті чи інші фактори, частина злочинів не розкривається. За пріоритетними напрямками – крадіжками продукції Укртелекому, ліхтарів зовнішнього освітлення підрозділи працюють. Гадаю, що найближчим часом буде, що доповісти».

На переконання міського голови, результати розслідування подібних злочинів повинні бути повідомлені громадськості. Зокрема, вироки суду із зазначенням міри відповідальності, до якої притягнуто злочинців.

ІА «Имеется мнение», видео: ПН ТРК “Степ”

/2017/09/19/zhovtovodska-zlochinnist-vrazhaye-navit-dnipropetrovsku-oblradu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Звіт перед громадою жовтоводського бюро правової допомоги
Следующая запись
Святкуємо разом День Подяки
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *