Секретар міськради: бажання нового керівництва КП «ВЖРЕО» до будь-яких змін дорівнює нулю

Одне із найважливіших завдань будь-якого органу місцевого самоврядування полягає в забезпеченні комфортного проживання мешканців міста, раціональному використанні рухомого й нерухомого майна, земельних ділянок та інших ресурсів, що перебувають у комунальній власності.

30 березня 2016 року було прийнято рішення Жовтоводської міської ради №214-6/ІІ Про затвердження Положення про Наглядову раду комунального підприємства «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання» Жовтоводської міської ради» та № 213-6/VII Про внесення змін до рішення Жовтоводської міської ради від 24.03.2010 № 1192-55/V «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання» Жовтоводської міської ради». Цим самим було відкрито шлях для громади м. Жовті Води, як власникам майна, яким управляє та користується комунальне підприємство, в повній мірі здійснювати права власника та зробити прозорим та зрозумілим для громади процес формування тарифів на підприємствах та контролювати витрачання коштів керівниками комунальних підприємств.

Але з такими рішеннями попереднє та нове керівництво не згодне та вирішувати питання мирним шляхом не побажало. Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області № 904/4425/16 від 16.08.2016 р. (http://www.reyestr.court.gov.ua/review/59788314) було скасовано рішення №214-6/ІІ Про затвердження Положення про Наглядову раду комунального підприємства «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання» Жовтоводської міської ради». Стосовно рішення № 213-6/VII Про внесення змін до рішення Жовтоводської міської ради від 24.03.2010 № 1192-55/V «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Виробниче житлово-ремонтно-експлуатаційне об’єднання» Жовтоводської міської ради», то в позові КП «ВЖРЕО» було відмовлено (http://reyestr.court.gov.ua/Review/62364417), але керівництво підприємства на цьому не зупинилось та подало апеляцію. Наразі ми готуємо новий проект рішення стосовно Наглядових рад, як цього потребує та дозволяє законодавство (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1405-19) і вони все одно будуть створені на комунальних підприємствах Жовтоводської міської ради.

З даних дій можна зробити лише декілька висновків, бажання нового керівництва до будь-яких змін дорівнює нулю, прозорість та відкритість для керівництва підприємства поняття не сумісні.

Питання реформування КП «ВЖРЕО» підіймалось неодноразово, але ніяких дій не було зроблено. Враховуючи все вищевикладене, реформування сфери ЖКГ міста повинно стати пріоритетом номер один для міського голови та покласти край знущанням керівництва підприємства над мешканцями міста, новоствореними ОСББ та підприємцями, але для цього потрібно мати неабияку політичну волю.
Володимир Гончар, секретар Жовтоводської міської Ради

/2016/11/17/sekretar-miskradi-bazhannya-novogo-kerivnictva-kp-vzhreo-do-bud-yakix-zmin-dorivnyuye-nulyu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводському ФК “Авангард” – 50 років
Следующая запись
Дитячому будинку сімейного типу родини Людмили Чуб – 10 років
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *