СхідГЗК відзвітував за І півріччя 2017 року

10 серпня на ДП «СхідГЗК» відбулося розширене спільне засідання адміністрації та профспілкового комітету підприємства, в якому взяли участь керівники та профспілкові лідери всіх підрозділів. На порядку денному питання виконання Колективного договору за І півріччя 2017 року та внесення змін та доповнень до договору, які були ініційовані на загальних зборах та конференціях трудових колективів підрозділів комбінату. 

конференция ВостГОК

Голова профкому первинної профспілкової організації ДП «СхідГЗК» Борис Філіппов поінформував присутніх результатами перевірки виконання Колективного договору та відзначив, що договір в основному виконаний.

Виконуючий обов’язки генерального директора ДП «СхідГЗК» Юрій Шмельов доповів про виконання адміністрацією комбінату своїх зобов’язань за Колективним договором та надав інформацію про виконання виробничої програми.
За І півріччя 2017 року ДП «СхідГЗК» вироблено продукції, виконано робіт і надано послуг на загальну суму 1,694 млрд. грн. В порівнянні з минулим роком загальний об’єм виробництва за всіма видами діяльності зріс на 2%. Об’єм видобутку уранової руди на шахтах склав більш як 317 тис. тонн. 
Гідрометалургійним заводом ДП «СхідГЗК» у першому півріччі поточного року вироблено продукції, виконано робіт і послуг на 355 млн. грн., перероблено 367 тис. тонн руди та вироблено 496 тонн оксидного уранового концентрату, що відповідає плановим завданням. План випуску сірчаної кислоти виконаний на 100%, випущено 72 тис. тонн продукції, повністю забезпечена уранова програма підприємства сірчаною кислотою власного виробництва.
Юрій Шмельов окремо зупинився на питаннях рівня заробітної плати на підприємстві. Ріст фактичної середньої заробітної плати працівників ДП «СхідГЗК» за 6 місяців 2017 року у порівнянні з відповідним періодом 2016 року становив 24%.
Ріст заробітної плати досягнуто за рахунок цільового підвищення мінімальної заробітної плати по комбінату з 1 лютого 2017 року. Рівень фактичної заробітної плати працівників підприємства перевищив рівень державних соціальних гарантій: в 4,6 рази – прожитковий мінімум для працюючих осіб та в 2,4 рази мінімальну зарплату. Разом з тим, середня заробітна плата працівників комбінату відстає від середньої в добувній промисловості Дніпропетровської області в 1,16 рази, Криворізької області – в 1,3 рази.
Окремий блок виступу був присвячений питанням охорони праці. 
Голова профспілкового комітету ДП «СхідГЗК» Борис Філіппов доповів про виконання зобов’язань профспілковою організацією в частині соціальних гарантій, компенсацій, пільг, медичного страхування, оздоровлення працівників, ознайомив присутніх зі змінами та доповненнями до Колективного договору, які були погоджені на засіданні адміністрації та профкому комбінату.
При підведенні підсумків засідання були визначені першочергові завдання, які стоять перед колективом ДП «СхідГЗК» в другому півріччі 2017 року:
– завершення в короткі терміни процедури продовження Інгульській та Смолінській шахтам спеціальних дозволів на користування надрами;
– після отримання дозвільних документів, забезпечення роботи шахт та гідрометалургійного заводу з повним навантаженням з метою реалізації виробничої програми, фінансового плану 2017 року і договірних зобов’язань на поставку уранового оксидного концентрату;
– виконання організаційно-технічних заходів з покращення стану охорони праці, зниженню виробничого травматизму;
– підвищення ефективності виробництва урану, шляхом збільшення об’ємів виробництва, зниження собівартості готової продукції, подальшої реалізації технології купного вилуговування;
– реалізація комплексу заходів по енергозбереженню.

/2017/08/15/sxidgzk-vidzvituvav-za-i-pivrichchya-2017-roku/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводского электрика осудили за призыв присоединиться к ДНР
Следующая запись
Горняки ВостГОКа продолжают акции протеста
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *