Співробітники Жовтоводського ДСНС та поліції провели рейди на водоймі поблизу дитячого парку

З метою вжиття профілактичних заходів щодо попередження виникнення пожеж у природних екосистемах та загибелі людей на водних об’єктах, а також навчання громадян основам безпечної життєдіяльності, виховання в населення свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих, вихідними днями співробітниками Жовтоводського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з представниками поліції проведено рейди на водоймі поблизу дитячого парку. Рейдова група зверталася до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил поведінки на воді: не запливати далеко від берега; не заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння; не перебувати довго на сонці; особливо стежити за дітьми. Спілкуючись з громадянами рятувальники роздали тематичні пам’ятки й листівки попереджувального змісту. Під час заходів рятувальникам вдалось поспілкуватися з понад 40 відпочивальниками.

 Жовтоводський МВ ДСНС нагадує, щоб уникнути біди, зробити ваш літній відпочинок біля води дійсно приємним, ще раз радимо суворо дотримуватися нескладних, але життєво важливих правил безпечної поведінки на воді. Подбайте про власну безпеку й безпеку своїх дітей. Обирайте для купання тільки спеціально обладнані для цього місця, бажано там, де є рятувальні служби. Не поєднуйте купання з вживанням алкоголю. Пильно слідкуйте за дітьми, особливо малечею. Навіть якщо ви відмінний, на вашу думку, плавець, не зневажайте небезпекою дальніх запливів, переохолодження, утоми. Безпечного вам відпочинку на воді, гарного літа!

 Принагідно звертаємось до любителів відпочинку в лісостеповій зоні та водіїв. Тривала спека, яка тримається практично на всій території України, різко збільшує небезпеку виникнення пожеж у лісах. Найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду. Будьте обережні з вогнем, щоб не спричинити займання лісосмуг, сухостою на узбіччі доріг та околицях населених пунктів.

 Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Жовтоводський МВ ДСНС України

/2016/07/03/spivrobitniki-zhovtovodskogo-dsns-ta-polici%d1%97-proveli-rejdi-na-vodojmi-poblizu-dityachogo-parku/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Жовтих Водах відбулись перевірочні тактичні навчання у міському музеї
Следующая запись
Дві пожежі за два дні
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *