Sprechen Sie Deutsch?

21 вересня 2017 року в Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», відбулася мовна студія «Sprechen Sie Deutsch?», на яку завітали учні 8 класу СЗШ №12.

Захід було приурочено до Українсько-німецького року мов і метою якого стало поглиблення існуючої співпраці між установами освіти та культури обох країн та започаткування нових довгострокових партнерських стосунків і проектів.

Координатор Пункту європейської інформації презентувала присутнім розроблені: інформпалітру «Перлина Європи», відеоролик «Німеччина в об’єктиві» та мультимедійний бан «Країною замків», які багатогранно ознайомили юнаків та дівчат з країною Європейського Союзу – Німеччиною.

Завдяки медіа-каскаду «Guten Tag, Germany!» читачі дізналися, що на сьогодні німецька мова – перша найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна в Україні. А поспілкувалися та попрактикувалися читачі мали змогу взявши участь у інтерактивній хвилині «Перевага Deutsch над іншими нудними мовами світу» та мовній розминці «Обережно: німецька!». Також до уваги присутніх було представлено роздатковий матеріал від Goethe-Institut в Україні, перелік безкоштовних on-line-сервісів та книжкову виставку «Вивчати німецьку – цікаво і сучасно», які допоможуть їм опанувати німецьку мову.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до Пункту європейської інформації для полегшення свого навчання)))

А. Стороженко, бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції

/2017/09/25/sprechen-sie-deutsch/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Спортивний рух у Жовтих Водах
Следующая запись
Концерт духовної музики та співу
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *