Телеканал НТН: в Жовтих Водах міліцію звинувачують у вибиванні зізнань у невинних

Скандал — кілька мешканців міста Жовтих Вод звинувачують міліцію в залякуванні та спробі вибити зізнання в замовному вбивстві. Нагадаю, в жовтні зухвало розстріляли 45-річного бізнесмена й районного депутата Івана Великого. Злочин і дотепер не розкрито.

Смертельні постріли у спину пролунали з Жигулів, заздалегіть припаркованих біля машини волонтера. Обріз був вмонтований у салоні машини, а кілер натиснув на гачок за допомогою дистанційного пульту. Одразу після того іншою кнопкою підірвав начинений вибухівкою ВАЗ. Все — як у кіно.

Причетних до зухвалого вбивства шукають досі. Активно працюють не лише місцеві правоохоронці, а й оперативники з обласного центру. Та на побічні наслідки цієї активності скаржаться двоє місцевих автослюсарів.

Максим Ізосимов, постраждалий:

— Нас обвиняют в том, что мы подготавливали машину для убийства Вани Великого.

Про своє затримання та побиття розповідає 26-річний Максим. До СТО під час робочого дня увірвалися півтора  десятка правоохоронців. Показавши ухвалу суду, слідчі почали обшук. Що шукали — невідомо. По завершенні процесу Максима та його приятеля Ігоря Огнєва затримали.

Ігор Огнєв, постраждалий:

— Уже там в машине начали нас прессовать, да. И отвезли в отделение. Ну во время того, как меня только завели в кабинет, там присутствовали 6 человек, которые присутствовали при том, что меня били по голове, меня били по рёбрам, по ногам. 

Знущалися, каже хлопець, лише з однією метою — аби визнав себе причетним до вбивства.

Ігор Огнєв, постраждалий:

— Мы тебя закроем. Мы найдём улики. Мы найдём всё. Краска… Нашли банку краски красной у меня. Машина хотя, которая участвовала в убийстве — она фиолетовая. Мне говорили: мы сделаем так, что она будет этой краской! Все улики, которые они там, они нашли какие-то телефоны у меня старые, со сломанной платой, и говорили, что это всё мы припишем к делу, и это всё мы сделаем так, что это всё использовалось в убийстве.

Доки у відділку тривав допит, у квартирі Ігора провели обшук. Зі слів його матері, нічого забороненого правоохоронці так і не знайшли. Хоча перевернули все.

Наталія Огнєва, мати постраждалого:

— У меня сейчас такой погром в квартире, что я даже не могу вам сказать. Понятые были две женщины, которые стояли в коридоре. Они не наблюдали, они… одновременно обыск был в туалете, на кухне, в коридоре, в зале и спальне.

Надвечір Ігоря та його приятеля таки відпустили.

Наталія Огнєва, мати постраждалого:

— Он жаловался на головные боли. Когда я задала вопрос : что с тобой случилось, и начала расспрашивать, в чём дело? Он мне просто рассказал — их там хорошо избили.

Згодом стан хлопця погіршився і його з важким струсом мізку, в непритомному стані забрали до лікарні. Родичі обох постраждалих переконані: справу про побиття місцева міліція намагається зам’яти.

Дмитро Смирний, керівник Жовтоводського МВ міліції:

— Мной назначено проведение служебного расследования. Однако уже в процессе проведения служебного расследования данная информация не подтверждается.

Хлопців не катували і не примушували зізнатися у вбивстві — на цьому наполягає керівник місцевої міліції. І додає: підозрювані причетні до наркобізнесу, а вигадана ними історія про побиття — це спроба уникнути відповідальності.

Дмитро Смирний, керівник Жовтоводського МВ міліції:

— При проведении обысков и при изъятии наркотических средств присутствовали свидетели, то есть независимые лица, которые подтверждают, что насилия к молодым парням со стороны работников милиции не применялось. Само заявление о том, что работники милиции применяли к молодым парням насилие, я могу охарактеризовать как метод самозащиты. 

Про надзвичайну подію в Жовтих Водах дізнався головний міліціонер Дніпропетровщини. Від журналістів Свідка.

Віталій Глуховеря, керівник ГУМВС України в Дніпропетровській області:

— Вот предоставьте мне информацию, которая у Вас есть, да. Вот у Вас два вопроса, которые вы задаёте — два вопроса провокационные. Вы на это настроены, да? Если есть информация о неправомерных действиях работников милиции — я прошу Вас данную информацию информировать сразу УВД области.

Свідчення постраждалих журналісти передали працівникам внутрішньої безпеки МВС. Хід розслідування керівник обласної міліції пообіцяв контролювати особисто.

Артур Терещенко, Олександр Самсонов, Дмитро Чорний

/2014/12/13/telekanal-ntn-v-zhovtix-vodax-miliciyu-zvinuvachuyut-u-vibivanni-ziznan-u-nevinnix/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Уранодобывающая отрасль украины в энергостратегии-2035: видение ГП ВостГОК
Следующая запись
Концерт группы «Триода» в Желтых Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *